Skúsenosti s HAK Novynette

aldza

caute baby,potrebujem poradit...po akom case ma novynette chrani,ked som predtym nebrala antikoncepciu 4mesiace?...lebo novynette som vzala 8.krat a priatel to dal do mna..

nelinka235

ahojte, ja by soms achcela spýtať, že po koľkých mesiacoch uživania tieto tabletky účinkujú..dakujem :)

Shalala

Baby,pridavam sa do debaty:D Beriem tiez Novynette.Zacala som,prvy mesiac mam uz skoro dobraty.Som zvedava,po kolkych dnoch dostanem menzes.Ci hned na druhy den,ako ich doberiem,ci cooo:D Btw,bolia ma prsia a mam nejaku chut do jedla.Ale zatim v pohode,ani hlava ma neboli a to zvyknem mavat migreny...Pocula som vsak,ze az po 3 mesiacoch uzivania sa ukaze,ako reagujete na tie lieky a ci vam fakt sedia (?)

Zuzka007

Tak ja som brala novynette vyse roka a teraz som skoncila s nimi.Mavala som hrozne nalady,,,a tiez som bola dost nafuknuta.Dufam ze to coskoro pominie nadobro..Ale je vela zien,s ktorymi to nic nerobi,,takze nemusis mat take problemy.

janca12

Ahojte ja mam taky problem,pred par dnami som normalne vecer uzila tabletu o 7 vecer,ale prislo mi zle a o 11 vecer som zvracala,dalsiu tabletu som si nezobrala,na druhy den som si dala jednorazovu vaginalnu tabletu,ktroa samozrejem moze ovplyvnit antikoncepciu a uzivala som dalej antikoncepciu posledne 4 dni v blistri a potom som cakala na menzes,ktory som dostala,ale neviem ako dlho sa mam chranit mechanickou antikoncepciou,aby som si bola ista,ze som uplne chranena tabletkami.Dakujem za odpoved

matamata

patula ked je kazda tabletka rovnaka tak ako to moze byt problem??ved tie dni su tam napisane len preto, aby v tom zena nemala chaos

patula

Ahojte. Mám menší problém.
HAK vždy začínam užívať Štvrtok, aj som tabletku užila, len včera ráno som omylom užila tabletku na Stredu, takže dnes som si dala automaticky Štvrtok. Je to nejaký problém? Užívam Minisiston a ten má rovnaké množstvo hormónov v každej tabletke.
Ďakujem za radu

123KATKA123

beriem uz antiku asi rok ... a piratel sa do mna ... prvy krat v pondelok a potom v piatok ... je šanca otehotnenia ?

aluska1

cukricek precitaj si poriadne pribalovy letak, prosim ta
uzivas 21 tablet a potom 7 dni pauza, potom zas 21 tabliet atd
chranena si pocas celych 28 dni
menzes by si mala dostat pocas tych 7tabletiek

ci dostanes alebo nedostanes, stale musis dodrziavat cyklus 21 plus 7...ked nedostanes kramy ani na druhy mesiac tak si urob test

cukricek3223

aluska1....dakujem dakujem za odpoved a zarovn aj za tvoju raduu..chcela by som sa este opytat..mam tie tabletky novynettte...aa ked sa domna priatel spravil....taak...teraz doberem tich 21 tabliet...a dostanem menstruaciu zee??takze vtedy uz tabletky neuzivam??alebo musim?lebo bojim sa ze ked sa domna spravil priatel aa ja cez tych 7 dni pauzy nebudem uzivat tie tabletky otehotniem..neviem nechapem moc tomu..co ked tie kramy nedostanem??budu mi dlho meskat alebo neviem ze coo..dkaujem za odpoved