Skúsenosti s HAK Novynette

dumba

jasné, som si toho vedomá, že HAK pôsobí na každého inak, ale ja veru osobne nepoznám nikoho, kto by po nej nepribral a nemenil na inú, takže preto sa Triregolu dosť obávam. No uvidím zajtra, ako dopadnem.

aluska

mammba nie neznizuje to ucinnost...je to ok...len ked mas hnacky a vracanie do 3-4 hodin a to z toho dovodu, ze sa ti nemusi tabletka uplne vstrebat a mozes ju vylucit von pri hnacke alebo vracani...ked sa uz vstrebe (mala by sa vstrebat do 2-3 hodin po uziti)tak je to ok..a na druhy den to uz vobec nevadi

mammba

ahojte mam dotaz,kedze beriem novynette este velmi kratko,nie som este taka zbehla,uzila som tabletu o 7 vecer a na druhy den som zacala predobedom hnackovat,poobede to prestalo,len ci to neznizuje ucinnost,v letaku bolo,ze to ucinnost znizuje a treba uzit dalsiu tabletu,ked je hnacka 3-4 hodiny po uziti,no ale ja predsa neviem a nechcem stale volat mojmu gynekologovi.Dakujem

aluska

dumba kazdy predpisuje nieco ine a to, ze kamaratky pribrali, neznamena ze aj ty musis...to je blud..ja mam tiez vela kamosiek ktore beru triregol a su ako pierka

dumba

aluska

keďže sesternica na gynekológiu šla s rovnakým problémom, predpísal jej Novynette. Kamarátky, ktoré uňho boli ešte predpisoval Triregol, ale tie odmietam jesť, keďže všetky sú teraz jak sudy. Tak predpokladám, že to bude Novynette a určite sa za tie aj prihovorím.

dumba

Ahojte,
v stredu idem ku gynekológovi si dať predpísať antikoncepciu. Mám veľmi bolestivú menštruáciu a chodí kedy sa jej zachce. Prečítala som si veľa pozitívnych ohlasov na Novynette, ale aj negatívnych. Najviac sa obávam pribratia, keďže ste niektoré dosť pribrali. Dúfam, že na mňa Novynette negatívne nebude pôsobiť a budem jedna zo spokojných.

123KATKA123

tak ako mam zabranit tomu ked dOberiem antikoncepciu aby osm neotehotnela? a je tu niekto taky kto ju dobral a presiel aj dlhsi cas a NIE JE TEHOTNA?