Skúsenosti s HAK Novynette

Aduliena

Prešla som z Lyndinette 30 na Novynette. Lyndinette som ale nedobrala úplne, pauzu som si spravila o päť dní skôr.

Takže Lyndinette30+pauza o 5 dní skôr+Novynette.... moja otázka, som riadne chránená??? Alebo máme použiť aj inú formu ochrany?

skinny017

Dakujem lenka12

Mia11 nechcem ta znechutit, ale ja tiez beriem Novynette prvy mesiac a vcera mi konecne skoncila menstruacia po 18 dnoch:((( hroza! Tiez najma rano silne krvacanie potom uz v pohode:( strasny mesiac. Ani priatelovi nebolo vsetko jedno:/ Dufam, ze uz sa to nebude opakovat..
Ale tiez nie som nejak spokojna s touto antikoncepciou.. nepribrala som vobec, ale mam citlive prsia, plet neviem ci nemam horsiu ako som mala, ale tak to moze byt aj stresom, lebo fakt som bola riadne vystresovane z tej menstruacie dlhej a mam pocit takych tazkych noh, neviem.. mozno je to aj svalovka ale cvicievala som aj predtym dost a takuto svalovku som nemala:-/ neviem ci ju mam zmenit alebo co.. ale asi treba vydrzat tri mesiace vsak????

lenka12

ahojte baby,ja sa chcem spytat,ze dobrala som dalsi blister a teraz mam 7 dnovu pauzu a pocas tejto pauzy som na 3 den zvracala,nemam este menzes a neviem,ci to ma nejaku ucinnost na ucinkovanie tablety,aj ked mam teraz tu pauzu,som z toho trochu zmetena.dakujem
SKINNY 017 ja som tiez zacala brat v 1 den menzesu a je to v pohode,u kazdeho to prebieha inac,ja som mala normalny mnzes a stale mam,ale tato antikoncepcia mne sama o sebe nepasuje,lebo mam vela inych vedlajsich ucinkoch a mam taky pocit ,ze ich je vela dalsich s podobnymi problemami.

mia111

Mate niekto taku skusenost, kto ste brali tuto antikoncepciu, ze prvy mesiac trvala mestruacia dlhsie ako ked ste nebrali tabletky. Uz beriem siesty den tabletky a stale mam menstruaciu hlavne rano silnu:((( predtym som mavala tak tri dni silnu a potom uz dva dni len take slabucke krvacanie:( kedy to prestane?

lubi10

Ahojte... Mám na predaj jedno balenie antikoncepcie Novynette na jeden mesiac 6.50€. Ak máte niektorá záujem dajte mi vedieť na baranova10@centrum.sk

skinny17

Je mozne, ze som zobrala rano prvu tabletku a cely den som nejaka unavena ani som nezvladla svoj pravidelny denny trening:-( a mam pocit ze mi trpne lava ruka alebo si to len namyslam:-(

skinny017

Zdravim, presla som tu takmer celu diskusiu a som zrazu daka zmatena.. Gynekolog mi predpisal HAK Novynette (prva antikoncepcia), vsade sa pise, ze sa ma zacat brat v prvy den menzesu, co by malo byt u mna zajtra. Ale citam tu prispevky ze lepsie je zacat na piaty den, lebo ak zacnem v prvy budem mat spinenie mesiac.. Mate vsetky takuto skusenost alebo to je individualne???????? Dakujem

emerica

ahojte... prechádzam z HAK Chloe na HAK Novynette. lekár mi povedal, že Novynette mám začať brať keď doberiem všetky tabletky z Chloe (Chloe má 28 tabl., 21 aktívnych, 7 neaktívnych), ale v letáku je napísané, že mám začať s užívaním Novynette po užití poslednej aktívnej tabletky, takže z toho mi vychádza že si nemám dávať pauzu....??? neviem, neviem čo-ako teraz... ak máte podobnú skúsenosť, prosím poraďte, vďaka.

_martina_

Ahojte.
Chcem sa opytat ci Novynnette po 2 mesiacoch uzivania chrani aj pocas 7-dnovej pauzy?! Mate s tym niektora skusenost?
Dakujem.