Skúsenosti s HAK Novynette

dead.bug

zdravím, mám takú prosbu...nasadila som si novynette po ročnej pauze lenže keďže som nemala čas ísť k doktorovi si predpísať recept, tak som začala brať blister z minulého roka, v ktorom už tri tabletky chýbali a teraz mi chýbajú...teraz síce zoberem tri tabletky z nového blistra, ale to môj problém nevyrieši keďže budúci mesiac mi budú zase chýbať..nemá niekto nedobratý blister, ktorý už nepotrebujete a bol by ochotný mi dať, poprípade za rozumnú cenu predať?

megynka7852

Ahojte, ja beriem novynette tretí mesiac, a som spokojna...dokonca chut na sex mam stale-aj vtedy,ked chlap pri mne nieje....plet mam lepsiu, sice trosku nafuknute brucho,ale ja som spokojna..inak, je dost lacna.ja som chcela drahsiu ale sme sa nepochopili,neva...

kvietok5

novytet, tak to mi odlahlo dakujem za radu..chcem sa ta este spytat lebo som si nie ista ci som chranena aj pocas tych 7 dni presatvky?

novynet

Neboj kvietok druhy mesiac si uz telo zvykne a uz skoncia normalne alebo najneskor v ten den ked zoberies prvu tabletku.. Doktor povedal ze je to bezne pri Novynette

kvietok5

novynet dakujem:)..no veru uz to bude 20ty den ale uz je to len take spinenie ale teraz idem mat 7 dnovu perstavku tak by som mala dostat zase menstruaciu aspon myslim :)..len dufam ze ta uz nebude tak dlho:((

novynet

kvietok5 vobec sa necuduj ak ti bude menstruacia trvat cely mesiac.. u mna to tak bolo a kamaratke sa predlzila na tri tyzdne
ale len prvy mesiac

maja26.4

Ahojte, potrebovala by som poradiť. Tabletky beriem 4. mesiac a stalo sa mi, že som jednu tabletku stratila a teraz mi chýba. neviem ako mám pokračovať v užívaní a z ďalšieho balenia by som si brať nechcela. prosím poraďte mi. Rozmýšľala som, že by som začala užívať ďalšie balenie bez prestávky ale neviem, či by to pomohlo. Fakt ďakujem.

kvietok5

ahojte chcem sa opytat...novynette beriem od prveho dna menstruacie ktora mi bezne trva 6 dni no teraz je to uz 9-ty den sice je to len slabe krvacanie ale zacina to byt uz neprijemne..prosim poradte co stym ak mate podobne skusenosti dakujem*:)