Skúsenosti s HAK Novynette

zdravierada

lolly si ma potesila, ze v tom nie som sama:) aj ja si myslim, ze to bude skor tymi tabletkami, lebo my sme spolu tiez niekedy len raz za tyzden alebo raz za dva tyzdne a nejak mi to nechyba...u mna je to vsak opacne...ja by som chcela s tabletkami prestat, ale priatel by chcel, aby som pri nich zostala...rozmyslam aspon nad zmenou nejakej inej znacky HAK...tiez mi HAK robi dobre na plet a obavam sa, ze keby som ju vysadila, plet sa mi znovu zhorsi...nemate s tym skusenosti?

lolly

zazka ako tak citam tak u mna to je uplne rovnake..ale uplne..aj s tym sexom..dokial som nebrala tabletky tak som mala na sex este vacsiu chut ako moj partner no ako som ich zacala brat tiez tak po 5 mesiacoch som prestala mat na to uplne chut..vobec mi to nechyba..a tiez neviem ci je to tymi tabletkami alebo tym ze sme uz dlho spolu..ale myslim si ze je to skor tymi tabletkami pretoze ja som s priatelom niekedy kazdy druhy vikend a aj tak na to nemam chut a myslmim si ze to nieje normalne..priatel chce aby som ich vysadila lenze ja antiku chcem brat a novynette mi inak pasuje uplen perfektne a aj cenovo az na tu chut..a neviem co robit..

lioness_01

skinny, je to z toho... a nemeň, rovno to vysaď a bude všetko v poriadku. ja som z novynette prešla na Yadine a nič moc... beriem posledné balenie a neviem sa dočkať normálneho cyklu...

skinny17

Ja mam tiez pocit ze som podrazdena, na priatela nie ale doma, myslim ze som neznesitelna.. casto sa aj hadam s mamou. A este ma trapi ze sa mi vzdy ked som v strede brania tabletiek spravi podkozna vyrazka na tvari:( myslite ze to moze byt z toho? Chut na sex je fajn, nepriberam.. Mam ju zmenit? Rozmyslam o Yadine

smejo4ja

Ahojte baby ja som mala Novynette a už nikdy viac mala som ju asi 4 mesiace pretože som predtým brala Chloe skoro rok a pol a nerobila mi dobre. Ale čo sa týka Novynette tak tá mi vadila a veľmi bola som nervózna, nafúknete brucho som mala a najhoršia vec bola že som úplne stratila záujem o sex nechýbal mi. Teraz už nemám žiadnu HAK a cítim sa úplne super, žiadne nafúknuté brucho a všetky je úplnom poriadku

zazka

ahojte...ja som doposial bola s touto antikou velmi spokojna...podotykam, ze je moja prva...zlepsila sa mi plet, menej bolestivy menzes, krvacanie ubralo na intenzite a pekny pravidelny cyklus s 4 dnami krvacania...beriem ju uz vyse 8 mesiacov...jediny nedostatok, ktory som si vsak zacala vsimat az po 4-5 mesiacoch bola nizsia chut na sex, neschopnost sa vzrusit tak ako pred uzivanim a menej intenzivne orgazmy;)...no a teraz neviem, ci je to tou antikou, alebo to ide priamo umerne s dlzkou mojho vztahu:)...moze mi niekto s podobnymi skusenostami poradit, ci tieto sexualne tazkosti v spojeni s antikou zacinaju zeny zvycajne citit hned ako zacnu tuto antiku brat, alebo sa to moze vyvinut neskor, ako je to u mna?...vdaka...

skinny17

Evellyn ano automaticky bez prestavky zacnes brat tabletky z dalsieho blistra a menstruacia nepride.

Moja otazka: Mate niektora skusenosti s prechodom od Novynette na inu znacku HAK?
Treba si dat nejaku pauzu? Ja chcem prejst z Novynette na Yadine. Pretoze mi Novynette nevyhovuje, beriem ju sice iba druhy mesiac ale zhorsila sa mi pleť a mavam bolesti hlavy:-/

Evellyn

Ahojte, chcem sa niekoho opýtať ako si môžem oddialiť menzes s NOVYNETTE, v príbalovom letáku to 100% bolo, ale ja šikovnica šikovná som ho zahodila. Tak Vás prosím o radu. Mzslím,že tam bolo, že treba HAK užívať bez prestávky, ale nie som si istá. Preto prosím o pomoc.Dík