svieza lahka vona..pomozte mi s parfumom

martina.d

julka vieš ako si ja ešte teraz niekedy vyčítam, že proste aká som bola, že som sa bála nových vecí? Kedysi som bola schopná jednu voňavku používať aj štyri roky, dnes už nie, objednávam z Notina každú chvíľu a skúšam nové a nové :D :D

Ninuliatko

Presne tak, ved tolko voni co som ja uz vyskusala. Tak to svet nevidel. Ale nelutujem to, pretoze teraz presne viem, co sa mi viac paci co menej, co ma oslovi a co zase moc nie.

Julka266

Ninuliatko toto je vystihujuce co si napisala :D Nemozeme byt konzervy, ved zijeme len raz, tak musime skusat :)

Ninuliatko

Nielen ty aj pre mna to bola taka neznama, ale uz nie je, uz je to oblubena vona na ktoru nedam dopustit, ktoru mam rada a odvtedy som otvorena celkovo aj roznym znackam, roznemu zlozeniu, lebo vela je to o tom, ze sa casto bojime prave nepoznaneho a je to skoda :)

eweriin

ninuliatko tejto znacke som sa dlho vyhybala, nemala som nejake skusenosti s nou vobec, tak taky respekt nejako z nepoznaneho ale teraz je vsetko inak :D

Julka266

Martina je to tak ako pises, ked mas dobru vonavku tak vobec to nehrozi ze by si ho so sebou musela stale nosit, to vobec nie. Aj pri tomto prides na to, ze aka vonavka je ako kvalitna ;)

martina.d

ninuliatko aj ti vydrží? Či ju nosíš stále so sebou?
Lebo ja som mala taký zvyk nosiť do sebou parfum furt v kabelke, aby som vôňu obnovila, ale došla som na to, že ak si kúpim drahší a kvalitný parfum, tak vôbec ho nosiť nemusím, že stačí že raz za deň si ho dám a vydrží do večera, až kým si sprchu nedám, aj to niekedy muž ho ešte na vlasoch cíti :)

Ninuliatko

Hermès Twilly d’Hermes - napriklad tuto som si. A poviem ti, ze sa stala aj mohou favoritkou :) Je to taka kvetinova vona, povedala by som, ze asi skor aj letna, ale ja mam taketo vone rada, take, ktore mi pridu, ze su fajn aj na speci prilezitosti aj na normalny den :)

Ninuliatko

Uz som to tak spravila, objednala som si vzorky z Notina, co sa mi tak pozdavali aj podla zlozenia a tak a uz to mam aj doma :)
A skusila som uz skoro vsetky, este asi jedna vzorka nevyskusana mi ostala. A uz mam aj takeho favorita, ktoreho si objednam :)