AKO SCHUDNÚŤ ?

bambulos

ahooooooooooojte babenky, uz som tu strasne dlho nebola, chodim na brigady, takze nestiham, a samozrejme aj s jedenim je to bieda, vaha troska stupla ale mozno je to aj tym ze mam menzes, chcem sa opytat, fit, slo by to chudnutie aj tak, ak by som jedla rano o 8smej, potom o 12stej pol jednej a posledny krat o 17stej, inac mi to casovo nevyhovuje co si myslite, poslednykrat by to bolo o tej 17stej hmm neviem, potom uz len voda a caje, ale o tej 17stej by to bolo normalne jedlo ziadne ze ovocie a zelenina, :-( poradte, chcela by som dat dole aspon 5 kg este, ono ked sa stravujem tak ze sa prisne kontrolujem ide to dolu akonahle v niecom zakolisem bud sa zastavi vaha alebo ide mierne hore, :-(

Anča

No hlavne ak chce schudnúť musíš menej jesť a viac sportovať ked ides jest nejakú sladkosť pozri sa kolko ma kilojoulov skratka KJ napr tycinka 100 g má okolo 2000 kj a aby si pribrala kilo staci ti aby si zjedla 30 000kj.a mohla by si si aj nieco o tom precitat Stranka: www.ako-chudnutie.sk

tali

ahoj, myslim, ze u kazdeho je to dost individualne. teda z toho pohladu, ze aky sport. ja totiz odporucam sport a upravu stravy. viem, ze napr. hodne ucinna je kalanetika - posilovacie a natahovacie cviky. sama som za 3 mesiace zhodila z 92cm pasu na 65cm. A upravila sa mi aj zivotosprava akosi sama od seba, coz som bola prekvapena. mozem to definovat ako: prestala som zrat a zacala som jest. to bolo ale pred viac rokmi. teraz si este upravujem stravu, viac menej som vegetarianka, maso nechcem najma zo zdrav. dovodov. a islo dole dalsich par kil. Len treba davat pozor, a jest vyvazenu stravu, aby nechybal daky vitamin, mineral.
urcite neodporucam kadejake zazracne diety. alebo jednostranne (napr. iba ryza) atd.
prosto pohyb, uprava stravy a VYDRZAT!!!

neanea

Dodulka skusenosti s behanim nemam, ale pytala som sa jedneho aktivneho sportovca a povedal ze na chudnutie je prave behanie skvela vec. Aj kondicku si uzasne naberies. Urcite sa pochval ako sa ti s chudnutim dari.

fit

niki1209,
len smelo do toho, uvidis, ze to pojde a budes velmi spokojna a zdravsia:))
ostatne babenky, ako sa vam dari, kde ste?? :)) bambulos, dlho sme sa tu nevideli...