Sklamala som mamku

Príspevok v téme: Sklamala som mamku
smutná1

velmi som sklamala moju maminku ktorú tak moc lúbim..... mám 19 rokov a zistila som, ze som tehotná....mám síce priatela uz 3 roky...ale aj tak...mozno si myslíte ze je to skoro a tak...a mozno aj je...ale bábo si chcem nechat....je to nový zivot a ja ho nechcem zmarit...len ma velmi mrzí, ze som tak moc sklamala maminu...a ocino to este nevie....hrozne sa bojím...reakcií.....je to také hrozné???? ved je to malinké bábätko...

meggy10

smutna aj nieco na ranu ja som mala detol aj dobre su stahujuce nohavicky na brucho,
ved mozes aj ty na dalsi rok sa ist zabavit ved to uz budes mat celkom velke babo a uz nastopro vies ze chlpaec kamoske tiez tak hovorili ze chlapec a nakoniec diveca:D a so psami ste to ako poriesili? skor ten simon ale bez makcena na s. a alex alebo marko sa ti nepaci? aj dojcensku vodu nezabudni, ale ved to ti vsetko potom uz prinesu a aj peniaze:D ked chces nejake ich nadstandartne sluzby a to v ktorej nemocnci budes rodit? a z toho ze ta boli srdce si nic nerob aj mna bolelo chodila som po kardiologii a tiez vsetko v pohode len ja som mala vyssi tlak, ale ked uz maly sa narodil tak prestalo ma boliet uvidis ze aj teba prejde.

smutná1

Veronika1603... dakujem ti velmi pekne, teraz už aspon viem, čo treba...lebo som nemala ani šajnu...a tie nohavičky predávajú normálne v lekárni???

Veronika1603

pre babatko: plienky,kosielky(v nemocnici davaju ale niekedy sa stava ze babatko sa z toho nemocnicneho prachu vysype a potom kazu dat svoje kosielky),masticku na ritku(najlesia je sudokrem) a oblecenie v com pojde dietatko domov,ciapocku,perinku.
pre
mamicku:vlozky,spodne pradlo(niektore si kupuju v lekarni predavaju take jednorazove priedusne nohavicky ktore prepustaju vzduch a tym su lepsie,stoja asi euro kus),mozes aj nocnu kosielku s gombikmi medzi prsiami,prsne vlozky,papuce,ponozky,kozmetiku(sprchovy gel,kefku atd...ved vies)podprenku na dojcenie,uterak...

smutná1

meggy10...ale tak na budúci rok si to vynahradíte a pôjdete sa zabaviť vy... :-)) to ja budem doma pri malom ale celkom sa nato teším... dnes som bola v poradni, a o týžden idem znova. už ma vypíšu na materskú dovolenku. je to taký zvláštny pocit. Na jednej strane sa teším že sa to tak kráti ale na druhej už nemôžem ani spávať, čo sa tak bojím toho pôrodu. bojím sa, že to nezvládnem....potom sa upokojujem, že milion žien to zvládlo, tak prečo nie ja... neviem, som z toho fakt hotová...srdce ma bolí stále, no doktori nevedia čo robiť, lebo výsledky mám ževraj v poriadku....ale ved si tú bolesť nenahováram.....
za mesiac a pol budeme mať bábo a stále nemáme vybraté meno... mne sa celkom začali páčiť mená ako Denis alebo Šimon.... :-))) dá sa??? aaa inak, by som sa chcela ešte spýtať, že čo si treba zbaliť do nemocnice, či nemáte nejaký zoznam alebo čo...aj pre mna aj pre malé... ďakujem :-)

meggy10

smutna tak nakoniec sme ani nikde neboli nasi mali tu party prisli ich rodinny kamosi aj moja 6 rocna sesterka a vsetci u nas spali, potom oni isli okolo 11 do mesta a prisli az o pol 5 a my sme cakali na ohnostroj, lebo od nas mame krasny vyhlad na cele mesto a bola taka hmla, ze sme nevideli nic aj nas maly poslusne cakal, sesterka bola sklamana, ale aspon sme si pripili a ked sa rano ani vstat z postele nevladali oco este po obede nafukal do testera 1,2:D, ale sme sa dohodli ze na dalsi rok oni budu doma a my sa pojdeme zabavit.

smutná1

meggy10...ahoj, aj my sme silvestrovali viac menej doma, najprv sme boli pozrieť našich, lebo oni robili takú malú žúrku a potom sme išli domov, celý den som popíjala detské šampanské...bolo fajnové :-)) len o polnoci som si pripila normálnym....pozerali sme telku, papali sme dobroty, pripili sme si, pustili ohnostroj a išli sme hajať...som bola taká unavená, že som hned zaspala aj priatel... takže taký sme mali my silvester...ale už sa neviem dočkať na ten čo bude o rok, už aj s maličkým :-)))

meggy10

smutna tak mi toho roku silvestrujeme doma pri telke a ja pri detskom sampuse a ked maly zaspi to bude tak pred 12 vecer, lebo tak si zvykol chodit spat a stava o 11 na obed tak potom skocime ku kamosovi na byt a nasi budu pri malom.

smutná1

ale ved ja viem, že ona mi chce len dobre, že mi chce pomôcť..... a že to po pôrode možno aj ocením, že budem unavená a ona mi pomôže....ale tak, bojím sa, že všetko bude robiť ona a ja nebudem môcť spraviť nič....a ked niečo spravím, tak to bude podla nej zlé a tak....toho sa ja bojím....snád to tak nebude....
a inak baby, ako budete silvestrovať???? mna to ani tak moc nikam neťahá s tým mojím velkým bruškom...už to neni teraz pre mna...neviem, asi by som to už nezvládla do rána....