LKVB 6

Príspevok v téme: LKVB 6
kiri

Pred týždňom som začala brať LKVB 6 a schudla som na prsiach 1cm, na bruchu 5cm a na bokoch 7cm. Jem 5x denne detské porcie, nehladujem, nedržím diétu a každý deň si pri telke trochu zacvičím. Máte aj Vy nejaké skúsenosti s LKVB 6 ??? Inak, nie je na predpis a stojí okolo 500-600 SK ... 90 tabliet

steffi

tajana skus pozriet danu temu na LKVB urcite najdes nejake info , ja nemam osobne ziadne skusenosti
vela stastia :)

mima2

LKVB6 sa dá objednať na
www.lkvb6.sk
-odkaz odstránený-
Vieš si ho tam kúpiť pri zaregistrovaní aj lacnejšie , za nákupné ceny na Slovensku. v lekárni sa bežne kúpiť nedá.

kiri

....LKVB6 sa da normalne kupit v lekarni, akurat ze ho nie vsade poznaju...no netreba sa hanbit, kazda spravna a ochotna lekarnicka Vam ho bez problemov objedna...

erikab

Ahoj,tento prírodný prípravok užívam aj ja od apríla.Môžem povedať je skutočne skvelý,ja som tak rapídne neschudla,asi tak 2 kg v priebehu troch mesiacov,nemala som nadváhu a s LKVB6 si udržiavam svojich 53kg,pritom si dovolím úplne normálne jesť +každý deň jednu malú horkú čokoládu.Samozrejme pred tým to tak nebolo, v jedle som sa musela značne obmedzovať a o čokoládke ani nechyrovať ,pritom som ju tak milovala,no teraz už mám po probléme. LKVB6 v prvom rade upravuje metabolizmus,a pomáha aj pri iných problémoch.Odporúčam každemu človeku,ktorý sa pasuje z nadváhou.Ja beriem okrem LKVB6 aj ďalšie prípravky z tejto firmy sú rovnako skvelé,pomáhajú všetkým mojim priateľom.Ak máš(te) záujem dozvedieť sa viac rada poradím a pomôžem,môj email agape@slovanet.sk