LKVB 6

Príspevok v téme: LKVB 6
kiri

Pred týždňom som začala brať LKVB 6 a schudla som na prsiach 1cm, na bruchu 5cm a na bokoch 7cm. Jem 5x denne detské porcie, nehladujem, nedržím diétu a každý deň si pri telke trochu zacvičím. Máte aj Vy nejaké skúsenosti s LKVB 6 ??? Inak, nie je na predpis a stojí okolo 500-600 SK ... 90 tabliet

kiri

...ako dealerstvo Ti to moze pripadat az vtedy, ked sem napiseme nieco ako: napis mi a ja Ti ho poslem.....a cena sa nebude zhodovat s tou, co je na nete a pod. Ved my tu piseme, ze sa to da objednat u ochotneho personalu v lekarni! Chceme si tu navzajom pomoct, tu nikto nic nedealuje....naco by bolo potom toto forum, keby sme nechceli schudnut? Dealeri su ti, co ponukaju debilny Helbalife, alebo co Ti chce predat placeba za 3-4000 Sk mesacne, aby si tym nahradzala potrebne jedlo...

nora

nic co funguje ako nie dieta,ale spokojne jedenie s tzroskou cvicenia pri telke nevedie k chudnutiu,kt.by bolo trvale.... pripada mi to ako dealerstvo...

heca

O prípravku LKVB6 som sa dozvedela vďaka tejto stránke.Objednala som si ho a užívam ho 3xdenne.V letáku sa píše k jedlu,ale nie je nutné.Pán,ktorý mi prípravok doniesol mi navrhol,aby som tabletky 3xdenne brala dva týždne,potom stačí 2xdenne.Pri užívaní je lepšie sa merať ako vážiť,pretože tuk je ľahší než svalstvo.Môže sa aj stať,že niekto zo začiatku priberie,ale to sa upraví.A tiež je nutné správne sa stravovať,pretože ak prípravok spáli napríklad 50 g tuku a vy prijmete 80 g tak skôr začnete priberať,než chudnúť.Ja držím teraz 90 dňovú rozlišovaciu diétu,takže je to v pohode.A pre tie,ktoré tu píšu kde a ako sa k prípravku dostanú,nech si prejdú aj predchádzajúce príspevky,tam sa dozvedia všetko potrebné.

pipi

ahojte, ja som si LKVB6 kupila minuly tyzden vo stvrtok. Kiri, kde si si precitala ze to mas jest pred jedlom? ja som citala pocas jedla, resp. po jedle. Dik ahoj

kiri

ja uzivam 4 denne, dve hodinu pred obedom a dve hodinu pred vecerou...trikrat do tyzdna chodim cvicit, inak ziadnu magiu nepraktikujem...