LKVB 6

Príspevok v téme: LKVB 6
kiri

Pred týždňom som začala brať LKVB 6 a schudla som na prsiach 1cm, na bruchu 5cm a na bokoch 7cm. Jem 5x denne detské porcie, nehladujem, nedržím diétu a každý deň si pri telke trochu zacvičím. Máte aj Vy nejaké skúsenosti s LKVB 6 ??? Inak, nie je na predpis a stojí okolo 500-600 SK ... 90 tabliet

ingrid

ja užívam aj iné úžasné potravinové doplnky od firmy klas. Som niele štíhla ale aj plná energie. Mám 45 rokov takže veľmi dobre cítím účinky. Je to bomba. Kto neskúsil nevie.
Inak pramýšaľam aj na Colonixom. Ak si poriadne prečistím črevá, tak tie skvelé potravinové doplnky budú ešte účinnejšie. :-)

sabi

Ahoj Kiri, začala som brať LKVB6 a prekvapilo ma už keď som dostala zásielku, že odporúčajú jednú tabletku obdeň. Dokonca aj na krabičke je upozornenie, že neprekračoveť uvedené dávky! Ja ich beriem 4 na deň, dúfam, že mi to neublíži.Toto dávkovanie som si určila podľa toho, čo ste tu popísali.Ak môžeš, odpovedz mi.

wlade

Ahoj,

mozte si ho napriklad zakupit cez e-obchod na adrese e-obchod.zdravystyl.sk

Na tej stranke je aj odkaz na PDF-ko, kde je vsetko uplne dopodrobna vysvetlene ako LKVB6 pomaha a hlavne preco pomaha. Mozno Vam to bude napomocne :) Normalne stoji 599,-Sk ale ak by ste vzali 5kusov naraz, tak jeden kus moze vyjst na 480,-Sk. Staci sa ozvat a urcite sa dohodneme. Ci uz cez e-obchod alebo mailom:

wlade(at)zoznam.sk

pipi

caute, tak ja uz beriem druhe balenie LKVB. Samozrejme cvicim a ked papam veceru tak jedine zelenina t.j. salatiky. Ked som si objednala druhe balenie, tak som rovno napisala na stranku v cechach ktora tiez distribuje pripravok LKVB6 na jeho spravne uzivanie. Lebo vsade sa sice pise kolko jest ale nie kedy presne. Pan doktor mi odpisal, ze normalne odporuca jest pred jedlom LKVB6 ale pri chudnuti ho mam vraj jest po jedle 15min. Kiri, ak toto nahodou citas, porad, co je lepsie, lebo Teba som sa uz pytala a napisala si mi ze si davas dve pred jedlom /obed a vecera/.
kujeeeeeeeeem. :)

java

aj ja som si to objednala cez net. Zásielku čakám v pondelok. Už sa teším na cvičenie..... Potom sa ozvem ako to ide. Pá

kiri

...bude to o tom, ze si ma mala merat cez prsia, pas a bohy a nie sa vazit. LKVB6 zere tuk a ked cvicis, rastu Ti svaly, ktore su tazsie ako slanina, takze Ta vaha uspesne oklamala. Ved uvazuj, ako mozes pribrat z fat-boosteru??? Nemala si prestat...

tajana

ahojte, chcem sa s Vami podeliť, ktorí beriete LKVB6, podľa mňa je to je ďalšia somarina, užívala som to najprv denne dvakrát, potom trikrát, cvičila som týždenne 2x, stravu som kontrolovala no a nič, ešte som pribrala 3 kg, taký istý výsledok je aj u manžela, vysadila som to, takže podľa mňa je to ďalšie ťahanie peňazí