LKVB 6

Príspevok v téme: LKVB 6
kiri

Pred týždňom som začala brať LKVB 6 a schudla som na prsiach 1cm, na bruchu 5cm a na bokoch 7cm. Jem 5x denne detské porcie, nehladujem, nedržím diétu a každý deň si pri telke trochu zacvičím. Máte aj Vy nejaké skúsenosti s LKVB 6 ??? Inak, nie je na predpis a stojí okolo 500-600 SK ... 90 tabliet

peter1044

Dobry den prajem lkvb6 som si kupil v oktobri 2013 bral som ich az do polky maja 2014 a neschudol som ani kg,uz som ho prestal brat este mam dake doma ale efekt ako sa pise na nete ziaden papam 4-5x denne mensie porcie a cvicim striedavo kratky a dlhy tyzden,2dni cvicim 2 dni volna /den 30minut.

koalka

ahojte LKVB6 som užívala pred pol rokom, užívala som asi 2balenia po sebe(čo je 180 tab.) vôbec som sa nezamýšlala či mi to niečo prináša alebo nie. Po vysadení som nič neriešila.
Ale teraz keď si tak spätne uvedomím, tak počas brania LKVB som mala viac energie, lepšie sa mi hýbalo, cvičilo, rýchlejšie som chudla a hlavne som si udržala váhu. Nenafukovalo ma...
Myslím si, že toto je prvý prípravok čo síce ma silný nadpis, že spalovač tukov ale viac menej ide o harmonizáciu celého organizmu.

Kúpiť sa dá na internete najlešpie mojalekaren.sk Je na každom aby to vyskúšal a sám posúdil, ja môžem odporúčať po vlastných skúsenostiach. A je to skôr vitamínový doplnok ako nejaké silné tabletky.

bratislavaAa

Ahojte, je tu niekto, kto by vdel zohnat ten liek v rámci Ba? Resp ktoré lekárne ho podáavajú? :) ďakujem

maaartheeen

pre klaudia666
pisal som, ze je omnoho bezpecnejsi a ucinnejsi, ako Reductil.
skratka ho mam viac baleni... :-)
pokial mas zaujem, napis mi na mail.

klaudia666

a ako je možné, že tento výrobok ponúkaš, ked som čítala, že je len na predpis čo ak sa niekomu niečo stane??ved to môže byť aj nebezpečné ale je to určite lákavé

klaudia666

tak viete teda niekto zohnať naozaj ten Acomplia?? inak čítala som, že môže vyvolať depresie je to pravda??máte niekto s tým skúsenosti??

RNG

Acomplia je ovela menej skodliva, ako reduktil, ale napriek tomu je este dost skodliva. uvediem:

Acomplia Side Effects
Like all medicines, Acomplia can cause side effects, although not everybody gets them.

Very common side effects, that affect more than 1 in 10, that have occurred in patients on Acomplia® include:

nausea
upper respiratory tract infection

Common side effects, that affect more than 1 in 100 but less than 1 in 10, that have occurred in patients on Acomplia® include:

upset stomach
vomiting
trouble with sleeping
nervousness
depression
irritability
dizziness
diarrhoea
anxiety
itching
excessive sweating
muscle cramps or spasm
fatique
bruising
tendon pain and inflammation (tendonitis)
memory loss
back pain (sciatica)
altered sensitivity of the hands and feet
hot flush
fall
influenza
joint sprain

Uncommon side effects, that affect less than 1 in 100 but more than 1 in 1000, that have occurred in patients on Acomplia® include:

sleepiness (lethargy)
night sweats
panic symptoms
hiccups
anger
restlessness (dysphoria)
emotional disorder

Rare side effects, that affect less than 1 in 1000, that have occurred in patients on Acomplia include hallucinations.

Voci tomu potravinove doplnky pomahajuce chudnut su velmi bezpecne.A tiez za zlomok ceny.
Dlhodobe ucinky nie su zname zatial.