LKVB 6

Príspevok v téme: LKVB 6
kiri

Pred týždňom som začala brať LKVB 6 a schudla som na prsiach 1cm, na bruchu 5cm a na bokoch 7cm. Jem 5x denne detské porcie, nehladujem, nedržím diétu a každý deň si pri telke trochu zacvičím. Máte aj Vy nejaké skúsenosti s LKVB 6 ??? Inak, nie je na predpis a stojí okolo 500-600 SK ... 90 tabliet

maaartheeen

pre ja666:
Acomplia stoji v lekarni 3.000,-Sk., viem ho zohnat za 2.500,-
Neziaduce ucinky: moze sa prehlbit-uz existujuca-depresia.
Je vsak omnoho bezpecnejsi, ako Reductil.
S HA nie je v interakcii, mozu sa teda uzivat sucasne.
anderSEN75@azet.sk

mami

Odkaz Veronike:
Veronika, ak si prestala brať antidepresíva, po čase istotne schudneš aj bez diét. Ale trošku o inom: Ak by si mala ešte nejaké problémy, skús si prečítať knihu Uzdravenie bez liekov od David Servan-Schreiber (podnadpis Cesta zo stresu, úzkosti a depresie.) Je to významný francúzsky psychiater a lieči depresie prírodnými prostriedkami (Vysoké dávky Omega 3-rybí tuk a inými prirodzenými prostriedkami (dodržiavanie biorytmu,akupunktúrou, fyzickou aktivitou) Určite to čítanie a praktizovanie stojí za to.

ja666

maaartheeen a za koľko by sa dal zohnať ten Acomplia?? ale má aj nežiaduce účinky!! a môže sa užívať zároveň s antikoncepciou??

maaartheeen

Existuje uz aj uplne novy liek na predpis, vola sa Acomplia.
Je omnoho ucinnejsi a bezpecnejsi.
Viem ho zohnat...

ja666

je veľmi pozitívne čítať, že niekomu pomáha tetno prípravok ja som nič extra ešte neschudla ale asi aj záleží podľa váhy či má človek z čoho aj schudnúť.uvedomujem si, že nič nejde rýchlo a len tak.ale už som celkom netrpezlivá či aj mne pomôže.pravidelne cvičím tak dúfam, že to dopadne podľa mojich predstáv. milo ma to naozaj teší ked tu niekto takot pozitívne napíše a podporujem ma to ďalej

xxx000

Pri užívaní LKVB6 je treba vydržať a nečakať, že okamžite schudneš. Ja som začala s užívaním asi tak pred rokom a pol. Na začiatku som tiež vôbec neschudla, ale počítala som s tým, lebo lekár, ktorý mi tento prípravok odporučil ma poučil. Dnes mám o 17 kg menej. LKVB6 užívam stále striedavo dva mesiace dvojtýždňova prestávka. Keď som začínala prvé dva týždne som užívala tri krát dve tabletky, potom tri mesiace tri krát jednu. Teraz, keď beriem tak už len 1 denne. Treba si ale uvedomiť, že ide o prírodný prípravok, ktorý podporí chudnutie podporou metabolizmu, štítnej žľazy, zlepšeným odburávaním tukov, avšak na celkovom výsledku veľa záleží od nás samých, žiadne prípravky ani tie najlepšie nepomôžu, pokiaľ mi nezmeníme stravovanie a životný štýl, každý prebytok energie sa musí uložiť do zásob, nemôže sa vypariť. Tento prípravok má tú výhodu, že má aj ďalšie veľmi priaznivé účinky na zdravie, osobne som to veľmi pocítila nie len ja, ale aj ďalší členovia mojej rodiny, je skvelý(užívame aj ďalšie prípravky z tejto firmy) ja LKVB-čko odporúčam každému pre moju veľmi dobrú skúsenosť aj na iné ako je chudnutie. Nebudem uvádzať ani firmu ani svoj kontakt, aby to nevyzeralo ako reklama.
Mimochodom, či ho užívame pred jedlom alebo po, nemá podľa mňa až tak podstatný význam. Ja som nepozorovala rozdiel.

ja666

ahojte baby ja užívam LKVB6 už 1 aj čosi ale nezdá sa mi absolútne, že som schudla trošku ma to deptá lebo aj cvičím ale dúfam, že výsledok sa dostaví ja užím tabletky po jedle a zapíjam ich niekedy vodou a citónom. robíte to aj vy niektoré ??? citrón tiež pomáha spaľovať tuku vlastne ako všetko čo obsahuje vitamín C ako užívate vy LKVB6?? poradte

veronika

ahojte,teraz som si objednala LKVB6, no som ja ale zvedava na tie jeho ucinky :) pribrala som za rok priblizne skoro 18 kil, brala som pocas roka antidepresiva, chvilu aj antiko, anntidepresiva neberiem uz vyse dva mesiace a snazim sa stravovat uz zdravsie, rano jem celozrnne pecivo s platkom sunky a syra, pripadne musli tycinka k tomu, obed normalny v restike ako v ponuke menu(
hlavne plus polievka) a poobede nejaky nizkotucny jogurt s musli tycinkou a na vecer len uz dva celozrnne chlebiky so sunkou a syrom plus rajcinky 2--popritom chodim dvakrat tyzdenne na kung fu...bavi ma to, ale nevladzem moc, uz len preto chcem schudnut na moju povodnu vahu, alebo sa k nej aspon priblizit...tak mid drzte palce, a ak vie niekto este nieco mi aj poradit, budem rada :)

RNG

Lkvb6 obsahuje podla dat vyrobcu 400 mg lecitinu, 200mg kelp 80 mg jablcneho octu z 20 mg B6.
Lecitin rozpusta tuky(emulzifikator) ale spravna davka je polievkova lyzica do jedla(praskovy= granulat, nie tekuty), to 10-15 gramov(10 000do 15 000 mg)
Jablcny ocot sa tak isto na chelaciu(odstranovanie mineralnych usadenim) pouziva v davke cca 1 lyzica
Kelp(morska rastlina) ako zdroj jodu sa obvykle predava v pol gramovych tabletkach, odporucaju z neho niekolko denne, akurat vitaminu B6 je tam normalna davka.
Kedze tam nie su ziadne termogeneratory(stimulacia spalovania tuku) Vase chudnutie bolo z cvicenia alebo z tzv. placebo efekt-tj vasa viera sa premenila na vysledky.
Ak chcete dostat seriozne davky na cistenie tukov(emulzifikaciu) alebo pomerne silne termogeneracne zmesy(samozrejme, aj napriek vysokemu obsahu ucinnych termogeneratorov bez cvicenia vlastne nic nepracuje, toto len pomoze extra spalovat tuky) pozrite sa na zlozenie zmesi Xtreme lean supreme na Google .sk, na slovensku najdete pod: doplnky, xtreme lean supreme
Na chudnutie spravny vyber a odporucene (vysoke) davky.