Krcne mandle......vybrali vám ich?

RNG

Mandle netreba vyrezat daju sa vyliecit(peroxid, koloidna strieborna voda alebo roztok GSE(horkac))
Neustale anginy nie su od mandli ale z nedostatku imunity a prebytku nakaz v okoli(epidemie)
Ludia bez mandli maju tak isto anginy, sice zriedkavejsie, ale v priemere ovela vaznejsie.
Mandle su nasa "poistka" proti chorobam, prve sa zapalia a pripravia telo na utok. Potom je priebeh choroby miernejsi.

lulu1313

Ahojte...pondelok mi vybrali mandle a mam pocit, ze cim dalej tym je to horsie mam stale teploty a bolesti v usiach a hrdlo ma velmi boli, az tak ze ani sliny uz nehltam, len vypluvam...boli ta aj nariek tomu, ze to kloktam harmancekom....poradte prosim co robit...ani v noci, uz nemozem spat bo ma to boli a stipe...neni na to dajaky liek, co stlmi bolest?dakujem

lulu13

Ahojte...pondelok mi vybrali mandle a mam pocit, ze cim dalej tym je to horsie mam stale teploty a bolesti v usiach a hrdlo ma velmi boli, az tak ze ani sliny uz nehltam, len vypluvam...boli ta aj nariek tomu, ze to kloktam harmancekom....poradte prosim co robit...ani v noci, uz nemozem spat bo ma to boli a stipe...neni na to dajaky liek, co stlmi bolest?dakujem

mimkax

Voľakedy dávali v nemocnioci zmrzku,keď vyberali mandle..teraz ju nedávajú :-)) Myslím,že by nemala škodiť a už vôbec viac ako týždeň po ich vybratí...

ski

Ahojte , mne vyberali krčné mandle v lokálke 12.6. na Antolskej a bolo to v pohode aj keď ma všetci strašili . Chudnúť , chudnem , čo mi vôbec nevadí , ale zmrzlinu mám od p. doktorky zakázanú . Snáď mi to pomôže a budem konečne Ok :-))

mimkax

S krčnými mandľami bude pokoj,ale nosné mu počase dorastú..A inako my,čo nám vybrali krčné mandle,sa máme čo tešiť...infekcie nám ľahšie pôjdu na priedušky..neskôr,ked budeme starší...

andy

v pondelok 11.6.brali mojmu synovu krcne a a nosne mandle.dnes,vo stvrtok je doma,beha ,skace,stale rozprava,nema teploty a vsetko zje-kompot,hrozno,zelenin.salat.kukuricne chrumky a pije veeela vody,mlieka...mal opakovane anginy,streptotoka a v noci chrapal.dufam,ze je koniec antibiotikam a anginam.my sme teraz spokojni.

RSFredinka

ahojte mne ich vybrali ked som bola ešte malá pretože som bola stále chorá vybrali mi ich a odvtedy mám pokoj som chorá dva do roka anie ako predtým každý mesiac