Zniceny zivot

WSJGJFGFHGF

Lidicky zlate,vie mi niekto odpovedat na tuto otazku??? preco namiesto bilbordou a trapnych reklam v mestach nieje bilbord s reklamov na Ludi????? priklad !" Ludia prebudte sa ,budte k sebe milsi,uprimnejsi,ohladuplni,viac sa usmievajte a podajte pomocnu ruku ked to niekto potrebuje,Zmente sa a Zmenime Cely Svet. ja na tom pracujem ale mam pocit ze som v tom sama.Ak ma niekto v rodine,niekoho kto pracuje s reklamou,povedzte mu tento navrh co nato povie.Dakujem

usiko

lost, 100 bodov......je to presne to, co robim uz roky a funguje to......je to presne tak, ze cim viac vam zavidia, tym viac sa zvnutra zozieraju a to ma tesi, pretoze oni si to vybrali...a mna to posuva dalej a bavi ma provokovat a sledovat, ake reakcie vyvolam.....vzdy ma to bavilo..neviem, nie je to z mojej strany zakernost, skor radost z malickosti :-)))....a tak ma taketo veci nedokazu vytocit.....ale rada pichnem do osieho hniezda a urobim si tak radost....je to neskodne ....ved tento svet nam dava tolko prilezitosti na radost, tak preco si ju neurobit?

delphia

sallome kasli na hlupich ludi! co sa tyka tvojich jaziev - osobne si velmi rada spominam na byvalu nasu pacientku- male dievcatko 10 rocne, ktore pricinenim svojej sestry bola popalena ohnom na 60. % povrchu tela. pocas liecby bola 2x zresuscitovana a podarilo sa ju zachranit. v sucasnosti je to dospela krasna zena, vydata a ma nadhernu dcerku. aj tvar mala popalenu a iste mi das za pravdu, ze take jazvy sa nedaju porovnat s jazvami po akne.
takze hore hlavu! nie vonkajsia, ale vnutorna krasa je podstatna a ver, ze si aj teba najde clovek, ktory ta bude milovat a vazit si a vsetky tvoje jazvicky mu budu nepodstatne.

lost

Ak sa nabuduce stretnete s ludmi co vam zavidia... "klasicky kaslite na nich" a len si pomyslite, ze cim viac vam zavidia, tak to nie vy ste ti co maju problem, ale to ONI MAJU PROBLEM.

Cim viac vam zavidia, tym viac sa vam pochopitelne dari = mala by to byt motivacia.

To nie je nic zle, to je skryty znak toho ze som OK, ze sa mi DARI, a ze som na spravnej ceste...

Cim viac vam budu zavidiet, tym viac ich to zoziera, az ich to nakoniec zozerie, a vykaslu sa na vas..

Cize, treba si z toho spravit "vyhra/vyhra" situaciu...

Je to skoda brat si to k srdcu, a asi aj tazke rozoznat zavist od niecoho ineho hned zo zaciatku. Ale je to neporovnatelne vacsia skoda sa kvoli tymto ludim nicit...

+ Ak mate na to zaludok, len ich dalej, ale neskutocne drzo provokujte... Tymto, by som povedal, sa obrati karta a znicite ich... Ved si o to prosili, tak im len splnite ich "sny"..
Hovori sa ze "oko za oko", avsak niekedy je lepsie zit "oko za dve oci"..

Zavistlive k****y si vzdy dovolia len a len na slabsich... to je nieco co ich znizuje na uroven pod psa...

karla 32

ahoj sallome,je super ze si to uvedomujes si na spravnej ceste treba to dostat zo seba von a uvidis ako sa ti ulavi.mozno by bolo super ak by si vsetkym tvojim blizkym ktorym si mozno ublizila ako pises,sa ospravedlnila a tym uzavrela istu kapitolu v tvojom zivote.drzim palce.a sallome mozno banalita ale---skus sa ospravedlnit sama sebe vramci neakej ocisty duse,skus niekde vybehnut do prirody len ty sama porozmyslaj ale pozitivne- tes sa z toho ze je vonku krasne a ty si mlada,tesis sa zo zivota.vela uspechou.