Bezfarebna henna

Príspevok v téme: Bezfarebna henna
mellinda

Ahojte. Donedavna som si hennu na vlasy spajala len s hnedymi, ci mahagonovymi odtienmi a preto ma ako svetlovlasku nikdy nezaujimala. Dozvedela som sa vsak, ze existuje aj bezfarebna henna. V poslednom case mi dost zredli vlasy a celkovo nie som spokojna s ich kvalitou a chcela by som skusit nieco prirodne. Docitala som sa, ze henna velmi priaznivo posobi na obnovenie hustoty vlasov, na ich lesk atd. Mam vsak mierne obavy z tej bezfarebnej, ci naozaj vlasy nijak nezafarbi. Predsa len su bylinky trochu nevyspytatelne. Prosim napiste mi, kto mate skusenosti s touto bezfarebnou hennou, ako ste s nou spokojne a kde ste ju kupili? A za kolko :)) Kdesi som citala, ze hennu dostat aj v drogerii DM. Je dobra? Diki moc za kazdu odpoved.

mellinda

Dakujem velmi pekne, baby. Kedze s hennou zatial nemam vobec ziadne skusenosti, ani vlastne neviem, ako sa pouziva. Viem, ze je to nejaky prasok, ktory sa miesa s vodou. Predpokladam, ze navod najdem na baleni. Ako casto nanasanie opakujete? Myslim intervaly medzi nanasanim. A ked to budem chciet najprv vyskusat len na prameni, tak z toho len trosku odsypem a zmiesam s vodou? Vlasy mam aj farbene, ale uz niekolko mesiacov dozadu, tak by to hadam nemal byt problem :))

Mimi323

ja mám tiež blond vlasy, v lete uplne blond od slnka. Tiež som začinala s bezfarebnou hennou z DM, ktorá stojí okolo 4 eur. Určite vyskušaj. Mn to veľmi pomohlo, vlasy mi zhustli a vyrástli a mám ich zdravé.
Ale teraz som prešla na hennu zlatý blond, ktorá doa vlasom taký zlatistý odlesk. Ale teraz na leto už nehenujem, lebo henna chráni pred slnkom a ja chcem, aby mi slnko zosvetlilo vlasy. Po lete zase budem hennouvať.
Ak si budeš dávať bezfarebnú hennu, tak odporučam dať na noc.

winki

ja mam take hnedo blond vlasy...teda su od prirody hnede a sem tam vytahane od slniecka..a bezfarebna henna mi ich farebne vobec nezmenila...dodala lesk...takze nemusis sa bat. ale ked chces tak si zober nejaky spodny pramienok vlasov a vyskusaj na nom. ale nemala by ti vobec zafarbit vlasy...ak to nebude nejaky podradny vyrobok