Bezfarebna henna

Príspevok v téme: Bezfarebna henna
mellinda

Ahojte. Donedavna som si hennu na vlasy spajala len s hnedymi, ci mahagonovymi odtienmi a preto ma ako svetlovlasku nikdy nezaujimala. Dozvedela som sa vsak, ze existuje aj bezfarebna henna. V poslednom case mi dost zredli vlasy a celkovo nie som spokojna s ich kvalitou a chcela by som skusit nieco prirodne. Docitala som sa, ze henna velmi priaznivo posobi na obnovenie hustoty vlasov, na ich lesk atd. Mam vsak mierne obavy z tej bezfarebnej, ci naozaj vlasy nijak nezafarbi. Predsa len su bylinky trochu nevyspytatelne. Prosim napiste mi, kto mate skusenosti s touto bezfarebnou hennou, ako ste s nou spokojne a kde ste ju kupili? A za kolko :)) Kdesi som citala, ze hennu dostat aj v drogerii DM. Je dobra? Diki moc za kazdu odpoved.

didka69

baby,žiadna z vás sa nestretla s alergiou na hennu?...Ja som si dala prvý krát bezfarebnú hennu asi pred dvoma mesiacmi...na noc...a uprostred noci som si ju musela ísť dať dole,pretože ma neznesitelne svrbela hlava...a to ešte niekolko dní potom... a teraz,som si ju znovu dala,že či sa to zopakuje..a zopakovalo...môže byť že som na nu alergická?alebo čo?

Zarran

Už som si objednala z netu :D a pochybu jem že by kvôli mne objednavali Hennu do drogerie,pýtala som sa v drogerke že či vôbec dostávajú Hennu a jedna pani v pokladni v 101 mi povedala že oni ju nedostávajú vôbec a v DM-ke majú len farebnú a v Teta drogerke som sa pýtala už prestali objednávať akúkoľvek Hennu že vraj ju nikto nekupoval,aspoň tak tvrdili.

Zarran

Ahojte.
Kde zoženiem tú bezfarebnú hennu?Dnes som pobehala skoro celé mesto,bola som v 101 Drogerie,v DM-ke,v drogérií Teta,v Tescu,v Kauflande a nič-nikde bezfarebnú hennu nemali,len v DM-ke mali to len farebnú hennu,už neviem kde ísť,nikde ju nemaju,kde ju zoženiem?Okrem netu(objednam až v krajnom prípade-ked fakt nikde nebudu mať):D Ďakujem

danielaaa

pretoze sa o kvoli vyzive ma davat 1 krat tyzdenne....davala som tam kokosovy a mandlovy olej, je pravda, ze som davala horucu vodu,ale kym som to dala na hlavu uz horuca nebola, nechala som to posobit hodinu, moja kadernicka mi povedala, ze bezfarebna henna bohuzial na svetle vlasy nie je....ani v kvalite vlasov som necitila nejake zmeny...suche boli tak ci tak

nikuska222

no ja neviem ale ja som mala predtym dost svetle vlasy a dala som si bezfarebnu.A vobec mi to nechytilo ani na zeleno ani nijako, len som mala lesklejsie, krajsie vlasy.+ zalievala som to teplou vodou a nepamatam si, ze by som tam dala aj nieco ine.mozno tam kondicioner alebo balzam..po case mi to nestacilo a chcela som aj zafarbit.teraz mam hnedo-rysavo-cervene (podla toho,ake je svetlo) a som spokojna

marianne99

Daniela a aké ingrediencie si tam ešte pridávala ak vôbec? Zaliala si to horúcou vodou? Lebo som čítala, že ak sa to zaleje studenšou, tak by farbiť nemala.. A ešte, ako dlho si ju nechala účinkovať? Vďaka pekne, hrozne ju chcem skúsiť, no mám strach, dosť by ma mrzelo, keby sa mi zmenil môj odtieň.