Bezfarebna henna

Príspevok v téme: Bezfarebna henna
mellinda

Ahojte. Donedavna som si hennu na vlasy spajala len s hnedymi, ci mahagonovymi odtienmi a preto ma ako svetlovlasku nikdy nezaujimala. Dozvedela som sa vsak, ze existuje aj bezfarebna henna. V poslednom case mi dost zredli vlasy a celkovo nie som spokojna s ich kvalitou a chcela by som skusit nieco prirodne. Docitala som sa, ze henna velmi priaznivo posobi na obnovenie hustoty vlasov, na ich lesk atd. Mam vsak mierne obavy z tej bezfarebnej, ci naozaj vlasy nijak nezafarbi. Predsa len su bylinky trochu nevyspytatelne. Prosim napiste mi, kto mate skusenosti s touto bezfarebnou hennou, ako ste s nou spokojne a kde ste ju kupili? A za kolko :)) Kdesi som citala, ze hennu dostat aj v drogerii DM. Je dobra? Diki moc za kazdu odpoved.

danielaaa

Takze moja skusenost.....ja som mala melirovane vlasy, uz aj odrastene a bezfarebna henna mi dodala zeleny nadych, bohuzial je to tak, podla mna kto ma svetle vlasy bezfarebnu hennu nie...
Hennu som mala kvalitnu francuzku z netu, ziadny shit, takze asi tolko a to som ju nenechavala ani celu noc, len 1hod 1 krat tyzdenne asi 6 tyzdnov

marianne99

A ja by som mala otázku; moje vlasy sú prirodzené, taký popolavý blond. Po nanesení tejto bezfarebnej henny z DM nemôžu dostať iný nádych? Nejaký ryšavý, alebo proste teplejší tón? Lebo to nechcem, chcem stále svoj studený popolavý, len trošku im dodať výživu.. Máte skúsenosti? Ďakujem za odpovede.

Derby_Ydin

Ahojte viem ze tato tema je tak trocha neaktivna ale chcem sa spytat, vlasy som este nemala farbene, su prirodzene vlnite, naspodu krasne lokne ale zaujal ma lesk bezfarebnej henny... Lenze vlasy zhrubnu, neznici mi to kucery? Neprestanu sa vlasy vlnit? Alebo sa vyrovnaju uplne ako droty?

isabelle

evellina
Ked pouzivas bezfarebnu hennu, skus pozriet na:
hennayvette.sk

Najdes tam Bezfarebnu hennu v 250 g baleni s dobrymi odporucaniami:)

evellina

ahojte...aj ja si vlasy hennujem uz dlhe roky,teda pouzivam bezfarebnu hennu,je v prasku,ked ju vymiesam s horucou vodou,tak vznikne taka husta kasa,ale ja si do nej este primiesavam olivovy olej,mam vlasy dlhe,tak davam dve polievkove lyzice oleja.Mam hnede vlasy a mam ich aj presvetlene svetlym melirom a vtedy robim pausu min. 4 tyzdne musi byt pausa,to pise aj na krabicke,ze medzi henovanim a chemickym farbenim musi byt pausa 4 tyzdne.Ja som sa po prvom melirovani uz nevedela dockat,kedy si dam hennu,ale som radsej pockala 6 tyzdnov,potom som vyskusala na jednom svetlom pramienku a bolo vsetko v poriadku.Zvycajne si hennu nechavam aj celu noc.Zabalim do sacku,a potom natiahnem normalnu ciapku.A vznikne tam teplo a tak to mam celu noc.A viete ake su potom vlasy???...tvrde a silne...a objem?..krasne,leskle,huste,nadychane vlasy plne sily.Odporucam kazdemu.Aj mne sa uz stalo,ze ked som kadernicke povedala,ze pouzivam hennu,tak ostala prekvapena ze take cudo si davam na hlavu a viete preco??..lebo kazda kadernicka vie,ze medzi hennovanim a chem.farbenim sa musi robit pausa a to sa kadernickam nepaci,lebo oni by najradsej farbili aj kazdy mesiac jednu zakaznicku.Samozrejme ze henna je lepsia na prirodzene a nefarbene vlasy,ale ja mam presvetlene melirom a neostali mi ani zelene ani oranzove.Ale ja robim 6 tyzdnov pausu.Tak drzim prsty zienky a hennujte sa...www.henna.eu

sima33

Cawte baby:D dnes som si prvýkrát dala bezfarebný zábal z henny a neviem či som postupovala správne pretože v návode píše že má vzniknúť kašička a mne vznikla taká hustá hnedá hmota ktorá sa podobala na blato...tak poradte prosím kto s tým máte skúsenosti:):):)

tina747

ahojte babulky,
aj mna velmi zaujala tato bezfarebna henna.
chcem sa vsak opytat-dlho som odfarbovala na blond, nakoko ma obcas chyti sajba-v zime som si dala hnedu... dlho dlho dlho som nefarbila vlasy a niekedy zaciatkom juna som si dala melir do tych vymytych vlaskov. ked pouzijem tuto bezfarebnu hennu na vlasy bude to bez ujmy? ma niekto skusenosti? nerada by som mala vlasky zelene vodníkovské.citala som o henne na viacerych forach ako aj "dlouhe vlasy" a pod. ale nikde to nie je konkretizovane.vacsinou pisu moze a nemusi... vdaka za odpovede