Bezfarebna henna

Príspevok v téme: Bezfarebna henna
mellinda

Ahojte. Donedavna som si hennu na vlasy spajala len s hnedymi, ci mahagonovymi odtienmi a preto ma ako svetlovlasku nikdy nezaujimala. Dozvedela som sa vsak, ze existuje aj bezfarebna henna. V poslednom case mi dost zredli vlasy a celkovo nie som spokojna s ich kvalitou a chcela by som skusit nieco prirodne. Docitala som sa, ze henna velmi priaznivo posobi na obnovenie hustoty vlasov, na ich lesk atd. Mam vsak mierne obavy z tej bezfarebnej, ci naozaj vlasy nijak nezafarbi. Predsa len su bylinky trochu nevyspytatelne. Prosim napiste mi, kto mate skusenosti s touto bezfarebnou hennou, ako ste s nou spokojne a kde ste ju kupili? A za kolko :)) Kdesi som citala, ze hennu dostat aj v drogerii DM. Je dobra? Diki moc za kazdu odpoved.

hamburgerka

mne tieto zábaly veľmi pomáhajú :) vlasy mám lesklejšie, pevnejšie, wau! Som blondína a môžem potvrdiť, že aj "bezfarebná" henna svetlé vlasy trošku zafarbí... nič tragické - jemne dožlta... Spočiatku mi to vadilo ale povedala som si, že za tú zlepšenú kvalitu vlasov mi to stojí :)

ANGEL-DEMON

ja mam kučerave vlasy... nie henna nezmeni štrukturu.... kupila som v DM, netreba šetriť olejom do nej, ked ju budete pripravovať, ricinovy, olivovy, kokosový... zaliať zelenym čajom..

pepa557

Ahoj :) chcela by som vyskusat bezfarebnu hennu, ale neviem ci mi nezmeni strukturu mojich kuceravych vlasov. Ak mate niekto skusenost prosim napiste mi. Dakujem :)

Sisa98

Ahojte,

chcem sa s vami podeliť o moje skúsenosti s bezfarebnou hennou-cassiou.
Čakala som, že budú moje vlasy po hennovaní lesklé a husté. Lesk mi veru nepridala, ale za to pridala mi objem, tiež vyzerajú oveľa zdravšie a pomohla mi aj so suchou a ekzémovou vlasovou pokožkou. Tak ak hľadáte niečo takéto, vyskúšajte, volá sa Cassia a je značky Indian Natural Hair Care. Snáď som pomohla,

Sisa

mimušíik21

mám jemné tmavé vlasy- farbené čokoládovou farbou. Farbila som si ich asi pred mesiacom. Ale mám ich zničené. Dočítala som sa tu, že henna ich posilní.Je tu ešte niekto kto má jemné vlasy a skúšall už bezfarebnú hennu?

actafool1

Zienky chcem sa Vas spytat, ci kazda henna chyta vlasy tak jemne do odleskov oranzova..alebo existuje aj nejaka znacka, ktora to nerobi.. som spinavy blond, a ked som si hennovala vlasy mali taky oranzovy nadych.. ( bola to henna z DM drogerie zlaty blond) co sa mi nepacilo.

Monika123456

Ahojte. teraz som použila bezfarebnu hennu nechala som si ju asi 4 hodiny na vlasoch teraz nedavno som si ju zmývala z vlasov mne nesadla ... horšie vlasy som nevidela mam ich otrasne tvrdé niesu vobec take jemne !.. ale to neznamena že vám nesadne každy má iný typ vlasov hned som si nabalzamovala s balzamom vlasy dala som si čierny gliss kur nechala poriadne pôsobit a je to lepšie :).. ale odporučam aj keratin kallos masku mne velmi pomohla ja som mala strasne suche hnusne na dotyk vlasy a odkedy ju pouzivam mám ich jemne aj ked som vonku a fuka vietor aj sa mi lesknu ale maska hned na 1 krat nezabrala ale až na 3 som velmi spokojna neda sa prirovnať k henne ! to je môj nazor :)

akinom 9934m

prosím vás chcela by som sa opýtat ze činejako presne meriate vodu alebo len odhadom ??? aka ma byt voda staci ked bude horuca ?? poradte .. rada by som bola keby mi odpíšete na e-mail mlama@azet.sk -... dakujem :):):)

musiacka

prave som si ju kupila v DM, maju ju ako bezfarebny zabal-taky isty co mavaju aj v eschopoch, zatial ju mam 2 hodiny, tak uvidime...