Priberanie pocas brania antikoncepcie

8ala8

boha baby ja som za 3 mesiace pribrala 15 kg kôli antikoncepcii. musela som ju vysadiť. a teraz sa bojím zase nejakú brať.

voda123

pre ela82 a nielen pre nu:)schudnut sa to da delenou stravou, a hlavne neber hak lebp ja mam delenu stravu stale a aj tak som priberala y hak ale ked som ju vzsadila nastastie organiymus sam schudol. Delena strava ynamena nekombinovat sacharidy s tukmi. Napriklad: s mesom, alebo ryza so zeleninou alebo meso so zeleninou. Moja mama tak schudla 20kil! a ja si tak pre ymenu udryiavam stihlu postavu stale, mam 169 cm a 50 kg. Drzim vam palce, nebudte zufale, treba vydrzat a zmenit/prstat brat HAK a budete krasne:)

voda123

Priberanie je skutocne sposobene HAK a nie uyivatelkou, sposobuje yadryiavanie vodz. Ja som kvoli hak viac sportovala a menej jedla a priberala som yo 4 druhov HAK a akonahler som ich vzsadila som vsetko schudla aj napriek tomu ye som viac jedla lebo som si to mohla dovolit. Takze nie ej to vina uyivateliek, ale yloyenim /hak. Brala som LAurinu, DIane 35, Yadine aj Yasmibnelle a hned po vzsadeni organizmus chudol nastastie sam, vydz to boli cca 2/3 kila. Neberte HAK je to svonstvo, existuju kondomy/oprerusovana suloz a tehotenske testy ak sa bojite:)

gevenducha

Ja som brala Diane, Logest a pribrala som za rok cca 2kg tak ked si to naratam za par rokov co som to brala som sa pekne zagulatila a nie som z toho stastna :-(

hellohello

ela82: mne nemusíš nič hovoriť, beriem Yasminelle presne rok, a pribrala som 4 kg. Predtým som mala štíhlunké nožičky, a teraz sa mi to, čo zjem, ukladá na stehnách, zadku a hlavne panva sa mi rozšírila - boky. Neviem, či je to vôbec možné. Nie že by som tam mala "sádielko" práveže nie, len tu panvu mám akúsi širokú. Nedávam vinu Yasminelle, ale určite podporuje chuť do jedla, ktorej ja neodolám :( DAJTE NEJAKÉ TIPY AKO ZAHNAŤ CHUŤ NA JEDLO!!! prosiiiiiim

svetlana6

dufam ze ma nikto sa tento nazor nazlyncuje, ael moj nazor na vec je, ze: Z ANTIKONCEPCIE SA NEPRIBERA!!! suhlas s tym, ze v tele sa viac zadrziava voda, ale to je vsetko. dnesne pilulky uz maju aj tak minimum hormonov. ja som vystriedala asi 5 druhov tabletiek (t.j. vsetky mozne zlozenia) a nikdy som nepribrala ani kilo. uz 2 roky som vsak cista a zastavam nazor, ze aj tak je to vsetko svinstvo! ale pokial sa tabletiek nechcete vzdat a trapi vas nadvaha, tak by som povedala (slovami jednej slov. herecky)- cica nezer! :)) a mojimi slovami- alebo radsej 5krat denne male porcie :)

ritta221

NO TAK JA BEREM LAURINU A PRAWEZE SOM ESTE AJ SCHUDLA OD TOLKEHO SEXOWANIA :D:D SOMW EGETARIANKA..TAKZE S WAHOU JE TO TEDA OK... SKUSTE JEWST MENEJ SLANEHO , SOL TIEZ WIAZE W TELE WODU...A HLAWNE WELA CAJU A WELA SEXUUUU :D

ela82

mno ja som brala asi mesiac lyndinette,ale citila som sa strasne,tak som presla na yasminelle.vraj najlepsia a najmodernejsia HAK na trhu..beriem ju už 5.mesiac a pribrala som 8 kilo.jasne,jem viacej,lenze bohuzial som podla mna prave HAK stratila tu prirodzenu kontrolu nad jedalnickom.su to nepopisatelne navaly hladu a chuti,ktore som pred nasadenim tabletiek vedela ovladat.nevravim,ze yasminelle je zla,urcite by vacsine vyhovovala,ale ja do tejto skupiny asi nespadam.neviem,co mam robit,ale som uz vycerpana:(priatel vysadenie odmieta,ja inu moznoszt ochrany nepoznam a musim povedat,ze som strasne nestastna so svojim momentalnym stavom,nevladzem uz:(...PROSIIIM VAS O AKYKOLVEK PRISPEVOK!!!KAZDA RADA A NAZOR BY MI MOHLA POMOCT!!!VDAKA

sonika18

Ahojte mám otázku. Je možne aby som užívala rok HAK a potom začala priberať? Ked som ju začala brat tak som aj 2kg schudla ale teraz mam pocit že priberám aj s vody , lebo nie som práve najchudšia a na kilá si dávam pozor, snažím sa jesť zdravo aj cvičím, bicyklujem nejem po piatej ale kila vôbec nejdu dole a ak aj 0,5kg tak na druhý deň je to späť. Neviem čítala som tu všeliake HAK z ktorých sa nepriberá, no fakt neviem :(((

angela

baby potesim vas uz nemusite priberat anti egzistuje nuvaring.je to taky kruzok ako gumicka do vlasov to si strcite do posvy a nehava sa to tam 3 tyzdne a potom vybere a frajerovi to pri sexe vobec nevadi.ani to neciti stoji to 400sk na mesiac a nepribera sa z toho a je to 100%