Priberanie pocas brania antikoncepcie

monikaaa

Moj pripad bol tych osem az desat kg.pred tim 53 potom 62kg.sok.ked uz pribrat radsej si to odjest nez z neakej pilulky.staci len najst vhodny tip tabletiek kazdemu sadne nieco ine.ked uz priberate z antikoncepcie tim ze si budete davat pozor co zjete tim to nevyriesite,radsej inhet vymenit.ja som priberala a cojaviem co este cize mi vadil estrogen.uzivam tabletky bez neho a ziadne problemy su neni dokonca minus 10kg:)
novynette,lindynette patria medzi nizkodavkove takze su vacsinou dobre znasane.ono najhorsie su vyzsie davkove a starsie druhy.no vedlasie ucinky su i u novych ale samozrejme caraz mensie a hlavne ako u koho.

vikuska

MOnika suhlasim ja som brala asi 4 druhy antikoncepcie a pocas par rokov som krasne pribrala 10kg,no hrúza. A veru nie som jedina v mojom okoli.Vobec sa neprezieram dokonca jem strasne malo prave kvoli tomu priberaniu+cvicim, takze stravou to nie je.Tabletky su plne hormonov co krasne rozkyvu vase vnutro a to nehovorim o inych nezdiaducich ucinkoch.

monikaaa

Su rozne typy ludi niekto ma od toho chut do jedla a preto priberie a niekto nie aj tak priberie treti zase nemusi vobec.tabletky su malinke ale plne hormonov!!!a z tych sa pribera,takze pozor.a vie to iba ten kto ma skusenosti s branim.ja mam v okoli dost vela a osobne to sa ani neda vypisat kolko druhov som uz brala.ja vzdy nemenna vaha bola som stihla ale ako som zacal brat tabletky som priberala tak som sa snazila kontrolovat v jedeni a jedla som o polovicu menej nez pred tim co bolo skoro nic!a aj tak som priberala tak to normalne neni.a akonahle som konecne nasla antikoncepciu ktora mi vyhovuje nepriberam a nabrate kg hormonami su prec.a neni problem.je to individualne

jenilka

pre boha dievcata uz to pochopte ze z tabletiek nepriberiete! priberate preto, lebo viac jete. skuste si precitat pribalovy letak, pisu tam ze sa MOZE objavit zvysena chut na jedlo, a je len na vas ci sa budete prezierat, alebo nie, tak to nezhadzujte na HAK, ale na vasu slabu volu, lebo je to proste hlupost ze zjem tabletku, a zrazu priberiem.

lenka nizna

TRI REGOL ...beriem ho uz 2 roky pribrala som takych 8 kil...neviem ci je to zasluhou antikoncepcie alebo som sa rozjedla...odkedy beriem tak som vzdy unavena a v poslednej dobe ma zacalo boliet srdce???no ozaj ma boli bojim sa aby som nedostala infarkt nakolko aj fajcdim...takize dokoncim tento mesiac a koncim s nimi budem pouzivat len kondomi....moja kamaratka mala to iste po vysadeni schudla 12 kg...urcite sa ozvem ako to dopadlo :)
PS.-je to iba moj nazor a nezaklada sa na ziadnich lekarom overenych informaciach