Priberanie pocas brania antikoncepcie

mirindish

Ahojte baby vie mi niektorá z Vás poradiť?Vyskúšala som HAK už Jeanine ,ten som brala rok som pribrala 10kg,potom Yasminelle ten len mesiac z toho neviem posudiť ,či by som z neho aj naďalej priberala,medzitým som mala ročnú pauzu,čo som vôbec Hak nebrala no a naposledy som brala Yaz z čoho som zas pribrala 7kg za pol roka.No a prosím Vás o radu ,či by ste my mohli poradiť Hak z čoho by som nepriberala,Ďakujem ČAUTE :-)

gumika007

Dalenka to ze si tolko probrala tolko neje chyba anikoncepcie ale tvoja pretoze od antikoncepcie mozes pribrat max 6 kg. tak potom sem nepis blbosti....

Dalenka

No ved ja pocuvam hlavne realnych ludi... moje kamaratky z toho tiez pekne popriberali... a nejedli viac a ani neknedlili doma.. treba proste pri tom asi este zvysit fyzicku aktivitu

lyzicka

mimochodom, skus sa opytat aj nejakych kamosiek a znamych, ktore uzivaju HAK, na tomto fore mozu byt aj "marketaci", alebo aj jeden, ktory pod roznymi prezyvkami propaguje isty druh antikoncepcie... mozno nie, ale v takychto veciach by som sa poradila este aj s realnymi ludmi, nie len s virtualnymi

zuzu241

hladina hormonov sa zmeni...zmeni sa chut na jedlo....mozno to bude aj tym.ja pouzivam NUVARING uz rok a som maximalne spokojna...nepribrala som vobec,nijako negativne na mna neposobi.proste,sadli sme si:)kazdemu vyhovuje nieco ine.

Dalenka

Hm no co sa tyka toho triregolu co tu bol spominany tak to bol prave ten z ktoreho som pribrala 20 kg.. a nech mi niekto premudrely netvrdi ze z tabletiek sa nepribera ked to mam odsledovane na sebe, a nie len ja, neverim ze tolko zien by bolo hlupych a vyhovaralo sa na tabletky keby zmenili stravovacie navyky... jednoducho su to zenske hormony tak s tym asi nadobudame aj 'zenske tvary':D... teraz idem skusit novu tak hadam to take strasne nebude.. skusim jest o polovicu menej a cvicit dvakrat tolko.. ze co to spravi

silvinna

cawte..pocul us niekto o antikoncepcnej injekcie??je to velmi spolahliva metoda..a pouziva sa kazde 3 mes..ja ju pouzivam us 2 roky a som stim spokojna..nevihou je ze sa ponej pribera,,

dancaBB

ixinka z tej by si nemala priberat.to je antikoncepcia ktora nezadrziava vodu v tele a nepribera sa z nej...cize si mozno trochu zmenila svoj zivotny styl a takto to skoncilo