Hemoroidy

Súvisiaci obsah

rinka

prosim vas viete mi niekto poradit s priatelom chceme babo a akurat mi vychadzaju plodne dni... lenze od dostal hemeroidy... to asi neni dobry napad... ma to nejaky vplyv? Prosim vas o radu dakujem.

rado lalaa

ja ti poradim mna ked trapili hem sice iba dva krat asi aj tyžden a použival som super toaleták a nepomohlo tak som čital že masáž prostaty pomáha tak som so skusil a aj mi to robilo dobre :) a hem zakaždym na druhy den boli fuč..

sorento

zdravím, pridam aj ja jeden príspevok. Pred dvom týždnami som mal silnu hnačku, asi som niečo zjedol a bol som v pondelok na zachode asi 6 krat,takže som max.preťažil konečník, nakolko som tlačil a tlačil. To bola velká chyba, lebo sa mi urobili take velke hemoroidy, že som myslel , že som vytlačil už črevo. Tak som hned behol doktorovi,ktorý to pozrel a skonštatoval,že to je ešte aj zapálené. Dostal som Detralex 3x2tabletky, 2x kupel po 20min v dubovej kore a masť Faktu. Na moje velké prekvapenie behom týždna to skoro vymizlo a po 10 dnoch som o hemoroidoch ani nevedel. Ostal len taký uplne mrnavy,ani neviem, či tam vobec je. Ale samozrejme som upravil aj stravu , menej bielkovín a masa, a viac zeleniny a ovocia . A je to všetko super. Pravidelna stolica a aj ta je akurat. A hlavne už nemusím tolko tlačiť a namahať konečník. Dufam, že som tym niekomu aj pomohol.

oxygenmask

Ja pouzivam milaniv 7 mesiacov a zatial ma nevyliecil:( je pravda, ze sa troska zmensili, ale bolia stale rovnako:( zacinam byt skepticka:(

qwertz

Ja som sa s tým pasovala mesiac, na týždeň pokoj, a zase mesiac... teraz mám pokoj, dávala som si všlijaké maste, ale to nezaberá... treba si kúpiť čípky do zadku :) a používať, 2-3krát denne + mastička, ja som si dávala raz denne na noc, no to nestačilo..
je dobré tiež vtedy dlho nesedieť, a hlavne nie na studenom... u nás v škole zima, a celý deň na cvikách, predstavte si ako sa mi sedelo :)
je to nepríjemná záležitosť a hlavne u mladých :(((

miki2602

vyskúšaj anionové vložky, pomáhajú ľuďom, ktorí majú problémy s hemeroidmi, pri mentruačných bolestiach, pri silnom krvácaní, pri výtoku.