Hemoroidy

Súvisiaci obsah

asana

som po 2 porodoch,a často ma svrbi zadok,nekrvacam,len to svrbenie je neznesiteľne,v noci si to naškrabem,ani o tom neviem,a rano už to pali.stolicu mam v poriadku,robili mi testy.prosim o radu na niejaku mastičku.dakujem!

anonym_2137

nižšie som už písala, že mám s tým aj ja problémy, teraz to bolo z hnačky. Keďže som potom 2 dni nemala stolicu, tak sa mi to môžem povedať dalo ako tak do normálu s tým Detralexom, masťou Faktu a tým kúpelom z dubovej kôry. No teraz ma to okolo konečníka tak svrbí, že sa idem zblázniť. Neviem či už som alergická na tú masť alebo čo. Doteraz ma nikdy hemoroid nesvrbel. Môže to byť z toho? Ak máte takú skúsenosť, čím to potierate?

RNG

Cistit, mastit a tak vyliecit. Mojmu otcovi to pravcovalo vyse 50 rokov, mne uz aspon 20, takze je to navod dobry.
Vyrezat to adresuje aj tak len docasne a je to casto skodlive.
Ked sa to zanedba, tak trpis a krvacas. ked sa to kazdodenne osetruje, tak mas klud a pokoj.

Alzbeta01

Ja trpim tiez hemoroidmi, mavam svrbenie a niekedy to hodne komplikuje zivot. Chcela som si to dat chirurgicky odstranit ale lekar nechcel, ze este to nemam tak zle. Nechapem, preco mam cakat dalsich neviem kolko rokov ked sa pre to nebudem uz moct ani vsrat bez bolesti a krvi a az potom mi to zoperuju. Nasla som dobry clanok o alternativnych moznostiach liecby, tu: www.biolampa.info

blondula

moja znama mava tiez hemoroidy a vzdy vravela,ze jej pomaha obycajna bravcova mast ! vyskusajte,mozno Vam to pomoze...

anonym_2137

Tento problém mám aj ja, hovorí sa, že je to z tvrdej stolice, to je pravda, ale podľa mojej skúsenosti hnačka je ešte horšia.Lekár mi predpísal Detralex, masť Faktu a ja som ešte pridala sedací kúpeľ v dubovej kôre. Toto zaberá, ale teraz som tak akútna, že ani to nie je ono.

mrk

zdravim mam 20 a pred par mesiacmi semtam na toaletaku som mal krv ..nejak som sa nadtym nepozastavoval lebo to bolo len semtam .. psolednu dobu je to mnoststvo krvi na toaletaku viac ale nic man eboli ani nesvrbi ...

mimulienka

Ahoj počas tehotenstva som si v oblasti análu našla hrčku a nemôžem sa jej zbaviť už celých 15 mesiacou docela poradteto bolí pri vätšej námahe poradte prosím

eeejka

Ahojte,ja som si nasla na konecniku hrcku,da sa zatlacit dovnutra,niekedy ju citim niekedy nie...moze to byt hemoroid?