Hemoroidy

Súvisiaci obsah

spiacarenka

Problémy s hemoroidmi mam pravdepodobne zdedené,mal starký,má mama,krstná aj sesternica.Som rok po cisárskom reze,vynosila som dvoch krásnych chlapčekov,dvojičky.Keby som nebola mala po ruke počas tehotenstva a aj potom Milanv,bola by som sa zbláznila!Mala som totiz impozantne velké brucho,chlapčekovia mi dali poriadne zabrat tak si viete predstavit napor na moje hemoroidy.Vrelo odporučujem každému kto si nevie rady s touto pliagou!Odkedy mám doma Milaniv neviem co je zlatá žila!

kaciatko7

inac...svantner alias eron alias falcon...prepac, ale neviem, ktore oslovenie ti je milsie, ked uz mas za potreby sa tu prezentovat ako 3 osoby (minimalne), nebolo by na skodu si aspon zmenit IP adresu :)

kaciatko7

myslim, ze ju bezne dostat v lekarni, ak nie treba skusit v nejakom obchode s medicialnymi potrebami, obchody s bylinkami a podobne.

kaciatko7

Faktum ma chemicke zlozenie, takze s tym ti neporadim, uprednostnujem prirodne prostriedky. pri problemoch som skusala napr. zindavovu mast od Dr. Popov, olivovy olej...
tu su nejake info o zindavovej masti (je tam aj zlozenie)
-odkaz odstránený-

kaciatko7

no ako vidim, zlozenie zazraku Milaniv je TOP SECRET. tak asi radsej zostanem verna dubovej kore :)
inac, nemala som umysel si nieco objednavat, len som chcela, aby ste sem napisali, co to vlastne obsahuje, ked som mala tu cest sa tu docitat, aky je super ucinny. lebo pri pripravku Milaniv zlyhal aj stary dobry google.

Denz

svantner- napiste to pls na forum...ved aspon nejaka stranka niekde sa snad musi najst......
Brat nieco...co ani neexistuje vlastne je dost velke riziko .....
co ak ma vedlajsie ucinky ktore mozu sposobit..rakovinu ci inu chorobu???,

švantner

Vážení účastníci tohto fóra!
Budeme sa opakovať, ale čo sa týka Milanivu, reklamu mu robíte Vy, ktorí ste ste sa o ňom dozvedeli, objednali ste si ho a aj ho používate. My sa v súčasnosti potýkame s požiadavkami Úradu verejného zdravotníctva, ktorý má po nás takmer likvidačné požiadavky na výrobné, baliace, skladovacie a sociálne priestory, nakoľko si to vzhľadom na našu finančnú situáciu zatiaľ nemôžme dovolť.
Všetkým Vám vieme dať k dispozícii rozhodnutia o zdravotnej bezpečnosti výrobku, vrátane toxikologickej správy a zloženia výrobku. Nerobíme si sami reklamu a preto Milaniv nikde nenájdete. Z tohto dôvodu Vás nežiadame o objednávky, aj keď to viacerí robíte. Ubezpečujeme Vás, že tento produkt bude na trhu, snáď sa nám to podarí koncom budúceho roku... Ako človek, ktorý trpel ochorením zvaným hemoroidy a ktorého tento prípravok vyliečil, som zhovievavý a ústretový ku všetkým, ktorí trpia týmto ochorením a posielam ho tým, ktorí ma o prípravok požiadajú. Takže rozhodnutie, či si počkáte na Milaniv dostupný na trhu, s patričnou reklamou, je na Vás. Prosíme Vás zatiaľ o zhovievavosť...

kaciatko7

preco to zlozenie nenapises sem, urcite by to viacerych zaujimalo. a ked je to taky zazracny pripravok, ako sa tu uvadza, preco nikde nie je zmienka o jeho obsahu?