Ako na prvy sex

Príspevok v téme: Ako na prvy sex
petersonko

mam 16 rokov a moja priatelka ma 15....sme spolu mesiac a chceme mat sex, ale sme panic a panna...chceme to len sa bojime....bojim sa toho ze ju to bude velmi boliet....existuje u zien nejaky sposob pri ktorom ju odpannenie bude menej boliet??...alebo mal by som vediet nieco co je prvom sexe dolezite?...vopred vdaka

joy

A teraz dobre vsetci citajte co hladate takuto odpoved... musite to chciet obaja a nie ze chlapec si zmysli chcem sex tak bude sex... hmmm pozri a ze mesiac a uz sex? to vazne? my so svojou az po pol roku sme na to zacali dostavat chut a po roku sme si sex dali... hmmmm a aby menej bolelo fiii tak to ti poradim iba to ze jej vaginu musis na to pripravit... prstuj ju a take veci pripravte sa sexualnimi hratkami na to... a najprv si dajte cojaviem anal alebo oral je to predsalen bezpecnejsie ako normalny sex... a pri sexe nezabudaj na kondom... a pre ostatnych nechajte tych co chcu sex nech si sexuju je to cisto ich vec keby nieco piste mi na mail rad poradim :)

Nikesss

ahojte, mam 13 a s kamoskou si to kazdy den rozdavame, ale uz niesom ani panna. Z nasej triedy nikto uz nieje panna. je to normalne??

alenka_maxova

aaaaaa, deti chcu mat v 12-14 sex...aaaaaa....preco som musela zas nadabit na takuto temu...Poslat na vas ucitelov zakladnej skoly, nech vas ucia pravopis...aaaaaaaa

wreck

deny1414, uplne najlepsie je dopriat jej co najkvalitnejsiu predohru. taku, aby sama knukala, ze uz ta chce. uplynie more casu kym zistis ako spravne na to.

'aby ju to menej bolelo' -- ak ju to ma len menej boliet, tak mas pred sebou predposledny alebo jeden z poslednych sexov. ide hadam o to, aby to sama chcela, aby sa jej to pacilo, nie?

'ci ho tam mozes hned dat' -- hned kedy? hned ako z nej strhnes saty? hned ako ty uznas za vhodne?

Deny1414

Caute chcem sa opýtatči je lepšie ju najprv vyprstovat a až potom ho tam dat aby ju to menej bolelo alebo či ho tam možem hned dat dakujem za odpoved

trineo

Prečo by si mala robiť niečo, čo nechceš? Veď máš len 16, aj keď ho ľúbiš, pol roka je veľmi málo na to, aby si niekoho dobre spoznala. Nemáte sa kam ponáhľať. Ak na teba tlačí, znamená, že mu ide viac o jeho ako o tvoje dobro. Mať s niekým sex je ako povedať: odteraz ti patrím a ty patríš mne, je to záväzok, ktorý patrí do manželstva. Ak nie si pripravená sa vydávať, nie si pripravená ani na sex. Vaša láska musí dozrieť, a to chce čas. Dnešní mladí ale nechcú čakať a tak sa hrnú do vzťahov aj so sexuálnym spolužitím, ktoré nakoniec aj tak skončia rozchodom a zlomeným srdcom. Netreba pripomínať, že dievčatá ťahajú v tomto smere za kratší koniec.

komplex

ja by som tiež potrebovala radu,som s mojim priatelom už pol roka aj pár dní,ja mám 16 a on 23,bojím sa prveho sexu,v podstate panna už niesom,pretože mi pretrhol blanu prstovaním,no aj tak sa toho bojím,neviem prečo ale stále sa nemozem sa donutiť k tomu aby som sa sním vyspala,strašne ho lúbim,ale neviem prečo mám k tomu taky nieže odpor,ale stále to oddalujem.Mali sme orálny sex,ale ja mám stále pocit ze niesom pripravená v čom može byť problém,ja si to už vážne neviem vysvetliť

strella

prvého frajera som mala v šestnástich, on mal 20, s ním som mala aj orálny, ale len on mňa, (vtedy sa mi trošku chlapské prirodzenie hnusilo) a on ma chcel k sexu prinútiť! aj násilím (takže by sa to dalo klasifikovať ako pokus o znásilnenie). Ak mám pravdu povedať ja som ho ani moc neľúbila.... Potom som randila s jedným chlapcom a ten ma vlastne tiež nútil \"honiť\" mu ho a aj orál- ja som sa doňho veľmi zaľúbila a vlastne doteraz neviem, či by ma nebol donútil aj k sexu, keby bolo kde.... teraz som sa už nad tie predchádzajúce zážitky preniesla, dokonca s tým druhým začíname byť kamaráti, za mesiac mám osemnásť, mám priateľa 4 mesiace, som stále panna, on panic (dokonca som jeho prvé dievča, takže sa ani nevedel bozkávať ((v 17tich!))).... mali sme spolu len petting, šlo to samo tak prirodzene, viac s ním zatiaľ nechcem, viem, že nie som pripravená (len nadržaná)....

Evka1994

Ja som s priateľom už vyše roka a sex sme mali až teraz,myslím že o nič som neprišla.Dôvod bol aj ten že to nešlo.Tak sme sa uspokojovali inakšími metódami teraz sme to skúsili a išlo to.Aj keď ma to dosť bolelo.Treba to iba vydržať a potom to bude ok!