Ako na prvy sex

Príspevok v téme: Ako na prvy sex
petersonko

mam 16 rokov a moja priatelka ma 15....sme spolu mesiac a chceme mat sex, ale sme panic a panna...chceme to len sa bojime....bojim sa toho ze ju to bude velmi boliet....existuje u zien nejaky sposob pri ktorom ju odpannenie bude menej boliet??...alebo mal by som vediet nieco co je prvom sexe dolezite?...vopred vdaka

nIrOniC

Mam frajerku /14/ ja /15/ obaja chceme mat sex ale nevieme ako nato. Neviete mi niekto poradit ako nato?!. Ďakujem

kvak

mám 18 a som ešte vždy panna... a neľutujem..... príde to ked to má prísť, no nie? čakám na toho pravého, s ktorým to bude ako v rozprávke...tak držím vám všetkým palce....

dunco

bol som zo svojou holkou vpostely a chcely sme sa prvy krat mylovat ale neslo nam to a som ztoho zufaly a neviem vcom je chyba a nechcem ju sklamat ako mam ist nato alebo co mam spravit aby to vyslo nabuduce.Dakujem za vasu odpoved.

lesla1

sex nikdy neznamenal vsetko v zivote ja mam 15 a mojj priatel 16 ale kvoli tomu by som s nim nesexovala je to blbost a aj bez toho sa da zit ked na to pride cas tak pride aj ja na to niekedy myslim ale aj sa toho bojim ale pockam a nelaka ma to som dost rozumna aby som to nerobila a abym pockala takze pockajte aj vy s tym nechajte to tak a pride to samo ale nie teraz lenbo to budete lutovat

54

petersonko ty sa este radsej hraj s legom a tvoja kamaratka s barbinami aby sme tu o chvilu necitali,,,,,,,,,pomoc mam 15 a som tehotna

naco

nechapem vas...preco sa ponahlate? mam 20, som stale panna a mam priatela uz dost dlho, ale aj tak sa nikam neponahlam...myslim, ze v mojom veku si to uzijem krajsie...pockajte, iste sa to vyplati...=)