Ako na prvy sex

Príspevok v téme: Ako na prvy sex
petersonko

mam 16 rokov a moja priatelka ma 15....sme spolu mesiac a chceme mat sex, ale sme panic a panna...chceme to len sa bojime....bojim sa toho ze ju to bude velmi boliet....existuje u zien nejaky sposob pri ktorom ju odpannenie bude menej boliet??...alebo mal by som vediet nieco co je prvom sexe dolezite?...vopred vdaka

blinka

elablue...maš pravdu...len som si to zle prečítala...všetko by sa zmenilo....sú len v začiatkoch, a to je čas na spoznávanie sa....ale keď tak veľmi po tom túžia? ja som to skúsila tak po roku, rok aj pol....

elablue

Podla mna je hlupost vyspat sa s niekym po mesiaci chodenia, ved co mozes po takom kratkom case o tom druhom vediet?Tvoja priatelka olutuje tu chvilu ze dala panenstvo niekomu koho sotva pozna.Toto nie je cesta k trvalemu vztahu.Vobec sa nebudete poznavat iba si uzivat a preto to skor ci neskor krachne lebo az ovela neskor zistite aku ma povahu vas partner a mozno ma take vlastnosti ktore by ste netolerovali keby ste o nich vedeli takze brzdite a neponahlajte sa.A aj tak ste este mladi na take veci.Ved sex je ceresnicka na torte a nema tvorit zaklad vztahu tak ako sa to chystate urobit vy.

blinka

ahoj peťo, pred 2 rokmi som mala tiež taký pocit, veľmi som po tom túžila a môj priateľ tiež, aj keď to bolo po prvý krát, určite som cítila veľkú bolesť, ale bolo to krásne...nemáte sa čoho báť, na začiatku to síce bolieť bude. Neskôr však nie. Držím ti palce...všetko môže byť mimoriadné ak sa to objaví v pravom okamihu, ak si myslíš, že je to pre teba aj pre tvoju partnerku tá pravá chvíľa, nepremárni ju, nebudeš ľutovať....pa

karotka

no podla mna to nemusi byt v 15tke blbost aj ked to tak vyzera..skor ma zarazilo to ze uz po mesiaci...neni skoro este to???

ivuus

takze pre vsetkych..v 15 mat sex je riadna blbost..vsetci moji kamosi co to mali okolo 15 to teraz lutuju..takze petersonko..ona to bude neskor lutovat tiez..nechapem preco si neuzivate ine veci..ved okrem sexu sa da toho robit tooolko..
ja mam 18..a mam priatela uz vyse roka..a to som s nim este nespala..
lubim ho..aj chcem..ale nepotrebujem skusat sex..pretoze u vas ide cisto len o skusanie..ved sa vobec nezamyslate nad ochrannou.. a pochybujem ze tuzis byt v 16 ockom..
a tak radsej vydrz a skuste si najskor uzit vsetko to okolo sexu..budete na neho pripraveni, budes vediet co ma rada..co chce..a potom to urcite boliet nebude..

aril123

ahoj.. potraboval by som radu..moj prvy sex bol na picu.. som sa spravil po 2 minutach.. a druhy bol tiez na picu.. bolo to este skor.. bude to lepsie???

ivette

monika25098744562: nesuhlasim s tebou, ze v 15. nevedia, co je prava laska. A kedy to vlastne vies? Pokojne mozu byt zamilovani a velmi. Aj ja som bola od 15... v 16, po roku chodenia, sme mali prvy sex a sme spolu dodnes. A ze je to "prava" laska som si myslela uz
v tych 15.

karco

Nemyslim, ze by bolo na to v 15 skoro ak sa maju skutocne radi a nejde im len o sex. Ale, minimalne ciastocne suhlasim s tymto. ak nie uplne -> "Najprv spoznajte svoje duse, povahy a potom tela. Ked sa na to ide opacne je to vzdy len SOMARINA. Navyse vas vztah sa coskor skonci, pretoze sa zamiera len na sex a ked vas omrzi nebude uz vobec o com"

ivette

Daddaa: Chlapec je do 15. pod zakonom. V pripade sexu sa jedna o sexualne zneuzivanie. Natvrdo. Nehovoriac
o tom, ze, chudak dieta, zazije prilis skoro sex, nevychutna si ho, neuzije si ho, nepochopi ho. On je este dieta, ktore este ani nevychodilo ZS.