Ako na prvy sex

Príspevok v téme: Ako na prvy sex
petersonko

mam 16 rokov a moja priatelka ma 15....sme spolu mesiac a chceme mat sex, ale sme panic a panna...chceme to len sa bojime....bojim sa toho ze ju to bude velmi boliet....existuje u zien nejaky sposob pri ktorom ju odpannenie bude menej boliet??...alebo mal by som vediet nieco co je prvom sexe dolezite?...vopred vdaka

Weroniqa636

petersonko: Ahoj .. ja mám 15 a moj frajer 20.. sme spolu už vyše roka .. a prví sex sme mali asi pred týždnom .. chceli sme už skôr ale ja som nechcela .. teraz som sa odhodlala a milovali sme sa .. ale samozrejme predtým sme si veľakrát robili dobre aby som bola ja pripravená .. a aby to nebolelo .. podľa mna to bude bolieť iba vtedy ked nebudeš dostatočne uvoľnená .. hlavne (!) nechod do sexu ak ta ešte neprstoval ! wtedy to bude určite bolieť pretože otvor tak nebude dostatočne otvorený aspoň troška .. my sme sa tak hrali skoro celý rok a teraz ked sme mali sex žiadnu ale žiadnu bolesť som necítila .. len najprv sa nemohol troška trafit .. hoci sa trafil až na asi 4 krát ale bolo to super .. ja som VOBEC nič necítila lebo som bola dostatočne uvoľnená .. takže podľa mna by ste mali trošku na to počkať pretože obidvaja ste ešte nemali sex .. najprv spoznajte swoje telá a zistite čo robí obidvom dobre a až tak by ste mali ísť do sexu ... takže držím palce :)

ralfinka :D

Detíská vi co tu riešite fakt nepochopím :D :D :D prečo sa jeden do druheého stariete aj tak si to každý urobí podľa swojho napr. ja mám 12 a co sa mám ? Moje kamošky 12 a 13 r . to už majú za sebou a nič nelutujú , woôbec ich to nebolelo ale tak zase to nemusít eprehánať .. a wis starší 18 , 20 sa waám čudujem a obdiwujem was ze ste tak dlho vydrzali ja mam 12 a nadržaná som uz teraz .. :D a ?

miauu

omg mam 16 a tiez som panna a co teraz? to sa hned treba s niekym vyspat? vam uz sibe totalne!! xD

a to som si citala len posl. 8 prispevkov a budem sa este dlho smiat xDD

Haley

Ahojte.Mam 17,moj priatel 20...velmi sa lubime,a chceli sme po prvykrat sex.on panic,ja panna..len ja som sa nevedela poriadne uvolnit,asi sa bojim prveho sexu..pretoze nemohol domna vojst ani na 3x :( pls neaku radu,aby sa to nabuduce zase nezopakovalo :(