Ako na prvy sex

Príspevok v téme: Ako na prvy sex
petersonko

mam 16 rokov a moja priatelka ma 15....sme spolu mesiac a chceme mat sex, ale sme panic a panna...chceme to len sa bojime....bojim sa toho ze ju to bude velmi boliet....existuje u zien nejaky sposob pri ktorom ju odpannenie bude menej boliet??...alebo mal by som vediet nieco co je prvom sexe dolezite?...vopred vdaka

johny_69

ach boze deti ... ked to ma dojst tak to dojde ... adam a eva nemali internet de si nastudovali ako na to :D:D:D a pozrite kde to dotiahli :D

fokus

ja mam 13 ...brny my to..som strasne nadrzany...zdy si hovorim ze sex az po svadbe..ale nedem to vydrzat..neviem si pomuoc..ale myslim si ze neskorsie je to urcite lepsie....a aj si to lepsie uzijes ptm..:D

angelikass

vy deti sa uz nezabavite na dobrom??este by ste si mali vecer pozriet večerniček,a spat..či sa predbiehate kto prvy to bude mat za sebou?ja v 12 som ani netusila,na co to mam..a vy sa tym chvalite..no fuj!!

trajo

ludia potrebujem poradiť mám 14 a chcela by som už prísť o panenstvo ale hrozne sa bojím že to bude boleť a neviem ako sa mám rozhodnúť s frajerom som už pol roka on už sex mal.presviedča ma že to nebolí ale ja sa aj tak bojím prosím poradte čo mám robiť

uj uj

ach bože ... nechapem vás baby keby sa naozaj lúbite váš chalan počka ja mam 17 a moja holka 15 .. chodime spolu uš dva roky a nikam sa nenáhlime a aj ked to chce (myslim ze len kvoli tomu že sa bojí že ju opustím , čo je hlúpost) tak ja radšej počkam nech je nato totalne pripravená , a nie z povinnosti ..a trs k tvojmu prípadu ,myslím že to že spolu chodíte mesiac je fakt dost málo ešte ani neviete či sa máte radi a uš chcete sex.. to hovori ln otom že sa budete podvazdat skim to pojde... a jedine k tomu ako to srpavit aby t co najmenej bolelo je jeidne to ze si pritom vsimaj ako sa sprava nikdy ho donej hned nevraz , vkuse sa jej pítaj či ju to mjoc neboli atd... bud proste maximalne jemni .. a lepsie bude ked ju odblanis as na niaki 3-4 krat .. kebi ju to moc boli.. n moze sa stat ze ju to ani bolet nebude... mam moc kamaradok sktorími sm sa otomto rozpraval niektore to lutovali pre maximalnu bolest ine mi povedali ze skoro nic neciteli proste viac menej je to na tvojom dievcati nic viac moaj osobna raad pockajte ,...... (gramatiku si nevšímajte) :D

filozophka

Nuz, mam na odporcov sexu v mladom veku taky dotaz: cize teraz cisto hypoteticky- ja mam 16, priatel ma 19. chodime spolu rok. pozname sa este dlsie, navzajom sa lubime (teda aj to zavisi od toho ci si myslite ze v takom veku sme schopni lasky alebo nie...) a rozumieme si. V posteli sme uz co to vyskusali no k samotnemu aktu est enedoslo. Sex - Ano/Nie ? :))

Marecek316

Decká a čo vám už šibe??? malý 12 ročný chalan, ktorému sa ledva postavý a je z toho nadržaný chce už sexovať....mladá baba 15 ročná si nájde 25 ročného frajera, a čaká že to bude dokonalé, ale čo on od nej asi tak môže chcieť??? prečo je tento svet taký chorý....chcem ísť študovať na medinu, takže viem, že mladá 13tka ešte poriadne ani nemá cyklus a nie aby už sexovala...ešte nemá ani poriadne vyvinut pošvu a celú vagínu, a iba čo to narobí viac škôd ako úžitku...a potom nastúpia na rad chirurgovia, a musia zašívať......DETI UKĽUDNITE SA JASNÉ!!! CHCETE MAŤ V 15 DETI ALEBO ČO???