Hygiena a piercing/rizika piercingov

lenushiiiik

ahojte...chcem si dat pirsing do nosa ale neviem ci to boli,neviem ako sa mam o to starat ale mam jedneho kamarata ktory robi pirsingi a tak neviem ci mam zajst k expertovi nejakemu alebo staci kamos???prosim odpoved...cakam..dik

gabiqa

(lollinka) ja mam pierc v nose...mala som chyrirgicku nausnicu a sim ju stratila po troch dnoc som si dala striebornu cely nos mam zapaleny a bli ma to..davaj pozor aj nato ze ked nebudes mat pierc hodinu tak ti to moze zarast nie uplne ale tak ze nebudes dat vediet dnu pierc...ja s tym nemam dobru skusenost...a idem si dat pierc do pupuku :)

deina2005

chcem sa informovat a poradit.pred 3 tyzdnami som si dala piercing do nosa a teras sa mi tam vytvorila nejaka tvrda gulicka z vonkajsej a vnutornej strany ma s tym niekto skusenost?je to normalna reakcia a zmyzne to?

kathuss

ahojte.ja už dlhšie uwažujem o piersingu do jazyka.len teraz ked je leto sa chodiewam kúpať na kúpaliská,tak sa chcem spýtať,že ako dlho nemôžem po aplikácii piersingu chodiť na werejné kúpaliská..dakujeeeem prosiiiim odpište mi

nikike

cawte... koncom augusta si idem dat kamoskov piercing do obocia. Boli to??? a potom ako sa o to treba starat. mozem dostat zapal alebo nieco podobne. prosim poradte. diky moc piste mi na mail zabicka0102@azet.sk

tanulik151

cuuusky..chcem pierc na spodnu peru do stredu...ae chcem zvnutra kruzok a zvonku dve gulikcy..lenze zadny taky neviem najst..poslite mi nekto prosiim niake obrazky bo ani neveim ake si to mam kupit:) kujeeem mooc...

mirustekk

Chcela by som sa spytat ze ci boli piercing do obocia a ake su pri tom rizika???.....piste mi na mail.......velmi pekne dakujem vopred.