Hygiena a piercing/rizika piercingov

hoblik

cawte chcel by som poradit ked chcem pierc pod spodnu peru asi by bol vyhodnejsi bioplast ci sa to tyka iba jazyka?? staci kov? kto sa trochu rozumie plosim koment:)

hoblik

cawte chcel by som poradit ked chcem pierc pod spodnu peru asi by bol vyhodnejsi bioplast ci sa to tyka iba jazyka?? staci kov? kto sa trochu rozumie plosim koment:)

smaylik12

čawte chcela by som si spravit piercing do nosu...neviete poradit ze kde??
chcela by som radšej u nejakého odborníka apod....
mno a tí ktorí prežili ...
bolí to keď to napicháva????
a da sa to do nosu nastrelit??
co je lepšie???
napíšte na smaylinka12@azet.sk

strašne wás prosím odpíšte!!!

pedro-il

Caute chcel som sa vas pitat ake su problemy s tunelom v uchu ?? teda mam 16 rokov.. a cem si dat tunel 5 mm ma tusim ... nebude mi odstavat usny lalok ci ako sa to vola ?? alebo ci sa mi nebude natahovat ... a kebyze si to chcem dat napr..30 dat dole zaraste mi to ? dakujem ...

kardy

ja som si dala v piatok piercing nad peru....dost mi to zacalo hnisat...a dost mi to prekaza...no treba si zviknut mam len obavy s toho ci to neskodi mojim zubom

armia

2lentilka, ja mam v nose a nebolo to skoro vobec, menej, ako ked ti beru krv. citila som len taky tlak a vysli mi slzy do oci, ale inac v pohode. ked mi ho tam daval, uz to trochu zabolelo, ale dalo sa to vydrzat.

2lentilka

ahojte, chcela by som si dat pearcing do nosa ale bojim sa ze to bude boliet....kto ma s tym skusenosti mohli by ste mi nieco blizsie o tom povedat?? lebo kazdy vraví nieco ine

zabicka1611

po lete sa to odporuca...ale nie je problem si to dat aj na leto...ja ho mam skoro 2 tyzdne hoji sa priam rychlo takze ani niktko nevie ze je cerstvy :D ale ak chodievas do solarka, rada sa opalujes a chodievas sa kupat na kupaliska a nemienis sa toho cez leto zrieknut tak fakt na zimu len odporucam!! :) je teda rozdiel mat s tym v zime pokoj ako cez leto schytat infekciu a riskovat vazne zdravotne problemy :(

Patulka :))

zabicka1611- asi by bolo lepšie si to dať urobiť niekedy po lete však ? ,,, ďakujem :) asi to nechám na tú zimu radšej :D

zabicka1611

ked tak premyslam..tak zalezi aj od toho ako dobre sa ti hoji...ak sa ti zda ze je vsetko v poriadku tak chod :) uvidis az potom ci ti to solarko dako uskodilo...tak prijemne lenosenie :)