NAJ depresivne kocky!!!

giv

pisala som to...nepamatam uz na ktorej teme,ale boli ste tam vsetci.ty, sl.muz,brunca a janosik...nevadi.
prevetrat sa,to je skutocne fajn!ja som vlastne kazdy den mimo dom (to by som sa zblazdnila bez prace a doma) ale tieto vzdialene vypadovky a na dlhy cas mam rada! hromadim si pritom priatelov,aby som ich mohla potom striedat(vyzera to dvojzmyselne) nemozem stale okupovat jednu kamaratku :)))
snazim sa dodrzat vsetko, vsetucko, hoci v domacich pomeroch je to tazsie. ale tesim sa na to,ze pridu moji znami k nam! len nech je sneh!
a ty co robievas ked nie si v skole? ucis sa stale? mas si kde vyrazit?

karco

no ano s priatelmi to vzdy ide lepsie. to je dobre ze si si dala zavazok, ale nezabudni ho aj dodrzat. no necital som si vsetko co ste si tu popisali lebo som lenivy a to sa mi nechce :)). teda dufam, ze neslo o nic dolezite. neviem ci si pamatam co si pisala o pomeroch doma. to si pisala konkretne mne? ak ti padne dobre sa ist vyvetrat, tak to treba robit castejsie. nie?

giv

karco,som tu. neviem,ci si si aspon precital,co sme tu posledne dni popisali. bolo mi velmi dobre, lebo som konecne bola s mojimi naj priatelmi.a odcestovana z domu...vsak pamatas,co som daaaaavno pisala o pomeroch doma. takze som si oddychla a bola som ako v inom svete :))) vymenena. doma mam samu uzkost a nemozem sa uvolnit. mino dom je to fajn! vsetky moje zdrav.problemy sa stratia a som spokojna a stastna...zvlast s priatelmi. bola som s mojou velmi dobrou priatelkou, zazili sme kopec srandy ale aj vaznych denno-nocnych rozhovorov. stale sme nieco rozoberali a zhodnocovali...zvlast nase zivoty a postoje. a tie sme si dali zavazok aspon v urcitych bodoch zmenit!
:)))

giv

brunca,dosiel ti mail? dufam som ta nicim ne... mas tam moje nazory a pohlady.mozes brat do uvahy,ale nemusis. ale sa mi neozyvas ani tu!!