NAJ depresivne kocky!!!

brunusa

dobre ranko giv :-)
no ja nechcem aby ma ukludnoval- lebo ma to vyhecuje este viac- ja musim byt sama a vyfucat-aby som to nepokazila este viac a neublizila druhemu cloveku.
hadky su velmi dobreeee-nikdy som sa nehadala ale teraz som prisla tomu na chut :-) hlavne koli tomu udobrovaniu!!! ale tak ja som vasniva zena a mam taliansky vztah :-)))

janosik

caute ludkovia
tak veru, riesim si svoj vztah, lebo som na nom vselico pokazil. ale snazim sa to dat dokopy.
pri hadkach je to zlozite, lebo zena sice nadava a tak, ale zaroven chce, aby ju muz ukludnoval a vysvetlil jej to. ale muz ma zas sklony odist alebo mlcat. a zena sa nahneva este viac

brunusa

karco to musi byt stastna zena!!! :-) a ak nie taj jej to s giv vysvetlime-aj rucne strucne ak bude treba!!! :-)))
nejak sa z nas vsetkych stavaju parovy jedinci z opustenych :-) co je urcite dobre-este vybavime giv nejakeho a bude :-) a ak nie-tak si ta moja adoptujem-e... :-)))
uz mi zacali chybat tie tvoje prispevky karco :-) som uz skoro zabudla ake su fantasticke :-)

giv

aj dom,obycajnu vec treba budovat aby dobre fungoval, o co viac vztah.o ten sa treba starat :))) opravovat, vylepsovat...uz napoly spim.
tak dobru :)

giv

tak v tom je pes zakopany :))))
tak to je potom ok,ja ze mas nejake zle obdobie,preto nepises.skola a tak...
to uz neviem,najlepsie je byt obojstranne uprimny a vsetko si predebatovat! to je zaklad v kazdom vztahu. ak sa pocity a nazory nepovedia,zbytocne vznikaju nedorozumenia a kazdy si potom namysla aj to,co nie je pravda.preto nemam rada telenovely...keby kazdy hned na zaciatku povedal pravdu a to, co citi,tak by bolo vsetko v prvom diely poriesene a boli by stastni a netrapili by sa v neistote. :))))
pojdem uz spat. naposledy dobru noc a prid este niekedy popisat.ked tu budeme aj s bruncou,tak to bude lepsie. pa

karco

no trochu dlhsie mi to trvalo. uz si asi prec. ak hej, tak sa maj. no bodaj by sa mi podarilo spolu s nou vybudovat vztah. verim tomu ze to vide.