NAJ depresivne kocky!!!

giv

co spia? asi pojdem aj ja. mam nieco este na praci :(( ale tesim sa :))
zeby rozdvojena osobnost???
bru,a ty co dnes planujes?

brunusa

toto je marny boj giv :-)))
kaslu na nas-co uz.ked uz nepomozu nech aspon poradia.ale to vies moja muzi sa silnych,mudrych,krasnych zien boja ako certa :-)))

giv

presne tak,zivot je to bojisko,tam prebieha boj,ktory odhali a preveri nasu osobnost a vyzbroji nas.
ved to,snazim sa ich tu takto vyprovokovat,aby sa pripojili!!
:)))

brunusa

hej giv :-)))ale aj tak ich nevyhecujeme k ziadnej reakcii-su to sralkovia :-))) ani napisat svoj nazor nemozu.
zivot je najvacsia vojna- najkrutejsie bojisko.

giv

lebo som pocula jednu zakladnu charakteristiku muzov: su SEBCI
:))))
vraj vsetci,snad cest vynimkam.vsimaj,zeny kvoli nim znasaju tolko veci!!! aj deti-keby ich mali rodit muzi,tak ludstvo vyhynie,lebo len ta myslienka,cim by si museli prejst,ta by ich zlozila. a tehotenstvo,bolesti pred nim, pocas pôrodu aj potom este roky kazdy mesiac :(( muzi su velky bojkovia. a starat sa o deti, vstavat kazdu noc k takemu novorodencovi, ta obetavost! ma spravdu,brunca,zeny su jednoducho naozajstne bojovnicky! (muzi sa na nich iba hraju vo vojnach)
:)))

brunusa

hej giv to poznam-ta euforia casom vyprcha.
no chlapi nas maju v...
ani slusny muz medzi nas...
ostali sme len my dve moja-stare valecnice :-) tak to hadam nejak dobojujeme.
givuska len ziadna depka-inak sa smejem-ked som si to tu citala od zaciatku-ja si myslim ze sme presli kusisko cesty-aj ked kamoska depka-je tu vzdy.vsakze??? zalezi dost od okolia.niekedy nas dost nici-teda ludia okolo nas.
inak aj ta moja kamoska-vraj ok- no lubi ho ako kona-ale ja tomu moc neverim-ze to zas nezopakuje. kiez by nie.je to jej zivot- ona si ho zije aj nesie nasledky za svoje chyby v nom.ale nemozem sa pozerat ako jej ublizuje.to nie- bezmocnost nenavidim zo vsetkeho najviac.ale co zmozem???
preco su chlapi taky sprosty??? niektory.preco nas nemiluju,nevazia si nas-ale dokazu nam ublizovat tymi najhorsimi sposobmi-ked si to nezasluzime???

giv

som tu.len som sa trochu zazuvackovala :)) moja,ak prestanes davat,tak aj dostavat.to je taka rovnica,hoci naopak to nie vzdy plati. ale ako vravis,trpezllivost ruze prinasa.preco nenapise aspon jeden muz?? vsimaj,ze si tu piseme len my dve! mam trosku depku z toho,ze si zacinam uvedomovat ten rozdiel tieto dni a tie predosle 2 tyzdne! uz mi tak chybaju tie moje babeny!! a tie rozhovory a zazitky :(
dufam,ze moja kamoska postupuje v tom novom vztahu dobre. vcera mi volala a bola stale stastna.

brunusa

ano treba sa drzat tohto hesla.
hej dostavam-ale mam z toho strach- proste nebola som naucena dostavat :-( kazdy si len odo mna bral to co chcel,potreboval...
aj ked dostavam-nesmiem prestat davat.zivot je o vzajomnom davani a dostavani-vo vsetkom musi byt rovnovaha.potom je zivot krasny a da sa prezit.

giv

bru, to je pekne heslo! premahaj zlo dobrom! to je dalsie heslo :))
odpojilo ma,tak som musela restartnut.
sa teskám,ze konecne dostavas,moja!!! a dufam,ze to tak ostane na vecne veky :))