NAJ depresivne kocky!!!

giv

presne to si hovorim,co mi pises,karco. je to tazke,ale je to pravda. naozaj,vsak mam dost velmi milych a dobrych priatelov. aj kopec talentu ako umelec! len ho nerozvijam...co uz.
"laska nehnevana nie je milovana"sa hovori. ale radsej,aby sa nik nenahneval. riesenie problemov je najdôlezitejsia vec,pretoze problemy tu vzdy boli aj budu. treba riesit,treba urobit prvy krok, a byt tolerantny a uctivy. ach jo, aj mna to bude (dufam) cakat. a potom si znovu prezijem vsetko krasne aj stresove,co vztah vzdy so sebou prinasa.

karco

no len sa obcas bojim ze sa niekto nahneval. ale vzdy to potom skonci tak ze si to vysvetlime. tak pevne verim ze to tak bude stale.
neboj sa urcite nie si zbytocna to je hlupost. urcite ta niekto potrebuje. to ze si neschopna je tiez hlupost. to napravis tak ze si najdes pracu. a ty uz si k tomu blizko. uz len vydrzat. no a niekto ta ma urcite rad. napriklad aj ja ta mam rad. :) a ze ta niekto nemiluje? nestracaj nadej. nadej vzdy umiera posledna. "casto si volame a povzbudzujeme sa. je zaujimave,ze ja ju a ona mna." - no to mas ako v sporte. ked jeden nevladze tak ho ten druhy potiahne, povzbudi. a samozreje to plati aj naopak. a sa neboj. urcite si na vela veci dobra. ani sama mozno netusis na co vsetko. len sa netreba vzdavat.

giv

:)))
nenahneva sa na teba nik. myslim si to, a ja si myslim vzdy dobre.
tema o domacich pomeroch? tak to je na dlhe rozpravanie. jednoducho som vyrastla s pocitom,ze som zbytocna, navyse, nemilovana a neschopna. prave to mi davali stale najavo,hoci som to bola prave ja,na ktorej boli vsetky zodpovednosti.vsetci surodenci boli mladsi,a musela som sa o nich starat.aj o to,aby doma bolo vzdy vsetko ok. ich mal kazdy rad,kazdeho pre nejaku vec,ci pre slabe zdravie....ja som bola jednoducho potrebna iba vtedy,ked sa nieco muselo urobit, o nieco postarat.
casto som bola schovana pod postelou a tam som si premyslala,mlcala alebo fantazirovala. bola som taka zakomplexovana,ze som neschopna,ze som najradsej bola sama. a to sa s clovekom vezie cely zivot.ale snazim sa! to je jedna vec,o ktorej sme s kamaratkou uvazovali.ona prezila podobne detstvo,a ked clovek na tom pracuje s niekym,nie je sam,tak to ide lahsie.casto si volame a povzbudzujeme sa. je zaujimave,ze ja ju a ona mna. tvrdi,ze som jej neuveritelne pomohla aby sa otvorila. tesim sa z toho,ze som bola na nieco dobra.
:)))))
dufam,ze tu este si,karco :)

karco

no neucim sa :)))). hej, ja mam kde vyrazit. ale nechodim niekam daleko. len tak v ramci okresu. teda teraz sa chystam na navstevu niekam :) teda ak sa niekto na mna nenahneval.
inak to znelo fakt dost dvojzmyselne :)) a nechces sa vratit k tej teme domacich pomerov?