NAJ depresivne kocky!!!

brunusa

giv vies co sa mi velmi pacilo???
film tusim sa volal- Posli to dalej. alebo tak nejak.
keby sa kazdy clovek drzal tohto hesla svet by bol nadherny :
"DOBRO ZA DOBRO A ZA ZLO ESTE VACSIE DOBRO !!! "

brunusa

no ja moja nehrabem :-) ja skor rozdavam skade chodim ako sprosta... tiez sa mi nic nevracalo- az teraz...od teba,od... :-)
ja to Desmod-milujem to nove cd- pocuvam ho dookola.jezisko doniesol :-) jezisko bol tento rok ku mne naozaj stedry a velmi dobry..tak predsa mozno ten vysnivany darcek som si nasla pod stromcekom :-)

giv

brunus, dakujeeem! uz som sa zlakla,ze mi tou odpovedou chces naznacit,ze ja som ti poslala,ale ty mi neposles nic,lebo ludia su zli a hrabu len pre seba :)))
dakujem napisem,ale dnes nemam tolko casu...ani neviem,na aku otazku. este raz si to precitam,a odpoviem radsej na kazdu,lebo fakt nepamatam co mas asi na mysli.mam dnes plny dom,som tiez chora,tak sa venujem rodine,co ma navstivila.
z ktorej pesnicky je to text?

brunusa

Som,som ten co da nam dvom
to co nam chyba...
som s tebou v dobrom aj v zlom
slzy neskryvam

No viem,ze sam
nezmozem nic
zostava mi len dufat

Adranalin stupa
srdce mi rozbucha
viem ze to neskonci
kym si tu so mnou

som,som ten co prejde sklom
ak si to zelas..
som,som tvojej duse klon
duse aj tela

ja viem, ze sam
nezmozem nic
ze stratim ta,to nesmie prist
zostava mi len dufat

brunusa

prisli oba mojka-len som cakala ja osobnu odpoved-hlavne ma zaujima jedna odpoved na moju otazku v maily-tyka sa teba.
giv nesmies nikdy nic cakat za to co davas-ludia dnes malo davaju- len prijimaju co najviac.hrabu ako divy :-) ale raz to pride moja-raz ti to zacne ktosi vracat-az z toho zosalies. tak ti dam aj ja cosi - je to mozno blbinka ale hrozne sa mi paci jeden text piesni.tak cakaj.

brunusa

givusik dakujem-su nadherne :-) urobila si mi obrovsku radost- vidis kolko malo staci k radosti :-))) tie maciatka su super :-)))
ja neviem o tvojich chlapcoch nic giv :-))) neviem co je s nimi- ale tusim ze jeden sa ma dost fajn !-) teda dufam :-)))

giv

bruni, uz som ti poslala postara. kukni nan,a daj mi vediet,ci ti dorazil. poslala som dvoch! tesim sa,ak ti obrazky urobia radost!!!!
a tie mosty a ine mas? nezmazala si ich zase omylom??? este ti poposielam nieco.
a bruni, nevies nic o nasich chlapcoch?? o janosikovi a karcovi? co vymrel muzsky rod na tejto teme :(((

brunusa

ooo to sa neboj moja-z toho laska nebude:-))) macicky poctivo taha po dvore za chvost :-)))
...ked by ma polizal a pomojkal? :-))) prepac giv-ide mi!:-))) neboj urcite sa najde nejake zive stvorenie co ti tvoje zelanie raz splni ! ved aj chlapi su ako zvieratka-niektori ako prasiatka,niektori ako hady,niektori ako psici-milucky,pritulny.... :-)))

giv

tak mi ho posli mailom! tesim sa na zive stvorenie :))) aspon jedno by ma malo rado tak,ze by mi to aj dalo pocitit priamo na tele,ked by ma polizal a pomojkal.
ja som si tu prave urobila radost na PC, som si dala nove pozadie, take krasne maciatenko buvajuce. poslem ti ho mailom,ak chces. ale aby tvoj hafo neziarlil....alebo sa do neho nezalubil!