NAJ depresivne kocky!!!

giv

niekto sa moze stiahnut,ale ocakava pritom to,aby ten druhy ukazal,ci mu zalezi to dat do poriadku. ak je to ale tak,ze jeden sa stale snazi,a ten druhy je lahostajny,tak mu zrejme nezalezi na vztahu a cloveku. obaja by mali mat snahu. podla mna,muz by mohol urobit prvy krok...ale moze aj zena.

brunusa

:-)))Milos !
hej viem dat slusny uder-ale neodskusala som to este-bohuzial akosi mi je vzdy toho druheho luto-sice hej odskusala ale ten magor si to zasluzil...

brunusa

to neni pravda !!! mas zly pohlad- kazdy to riesi inak-ale je dolezite aby sa to nakoniec vyriesilo-lebo nememu ani vlastna mater nerozumie! najdolezitejsia vo vztahu je komunikacia a laska samozrejme a este par veci je tiez dolezitych :-)

janosik

kazda hadka je len dosledok niecoho ineho, nejakeho problemu.
ked niekto trucuje alebo nechce problem riesit, je to imho preto, ze mu na tom druhom az tak nezalezi. a to je naozaj dost vazna vec.

brunusa

no konecne-sa ma nejaky chlap neboji !!! ale tak ty budes mat asi vacsi bicak ako ja :-) aj ked ani moj neni zly !

giv

janosik,ak prides na nieco, co sa tyka vztahu a pomohlo by to aj nam,tak nam to napis.poucime sa velmi radi :))
dobra rada nad zlato.

giv

ahoj janosik!! ale dobre si to odhadol, tak funguje väcsina muzov a zien. tak prajem aby to dopadlo dobre,skoda by bolo skoncit nieco len pre hadku a to,ze nik nechce zacat riesit prvy...alebo schvalne trucuje.druheho to moze omrziet.

brunusa

ahoj Milos :-)
neboj sa ja vrece mam uz davno - a ked ma niekto poriadne naserie tak si zaboxujem takze bacha na mna :-)