otazka pre muzov...

Príspevok v téme: otazka pre muzov...
brunca

Ahojte vsetci slusny muzi na fore.
Preco nechcete spravnu zenu-taku ktora je inteligentna,slusna,verna, zodpovedna,so zmyslom pre rodinu, zaroven pekna a nehlada v zivote ziadne vzrusenie ale pokojny zivot vo dvojici? Preco si neustale musite vyberat take,ktore vas len podvazdaju,klamu a nevedia vas ocenit? Preco sa bojite velkych citov a zacnete pred nimi cuvat, hoci po nich tuzite?
Bola by som rada keby mi to pomohli ozrejmit najma muzi ale ocenim akykolvek prispevok. Dakujem.

janosik

giv,
karco vie co je dobre, vanilka je fakt good.
a myslim, ze je hlupe a trapne pokrikovat a popiskovat po zenach.

nina30

K tomu oblečeniu, ja sa obliekam hlavne preto aby som sa páčila sama sebe.Mini je moderné a keď má žena pekné nohy a postavu, prečo nie ? To si ale myslím len dovtedy pokiaľ nevyjdem na ulicu. A potom už ani nemám chuť nosiť mini- nakoľko sa musím ja hambiť za to ako niektorí hrdinovia vedia oplzlo popiskovať, cmukať a pridrblo komentovať. Ja mám s toho zlý pocit, ja sa hambím nie oni. Samozrejme nehádžem všetkých do jedného vreca. Nevadí mi keď sa niekto obzrie, vadia mi oplzlí a úchylní chlapi. Ktorému chlapovi sa stalo, že ho v autobuse chytali za zadok, alebo naňho banda žien vykrikovala ? A keď sa ohradíš si hlupaňa.

giv

thalys, tak sa zapoj a povedz, ako si predstavujes tu, ktoru hladas uz roky.my ti povieme,ci sa jednoducho len obchadzate, alebo ci mas nerealne predstavy :DDDDD
lebo mne sa zda,ze ja niekedy fakt mam divne predstavy.ten moj existoval asi par stroroci dozadu :))) a bol z rodu musketierov :DDD
(to sa len smejem, samozrejme, ideal neexistuje, preto je dolezita prisposobivost, komunikacia a tolerancia)

giv

ja nie som zla. sorry, ak som tak posobila. ale ani s tym zivotopisom som nebola,tak som na seba nastvana.
janosik, vsak pozri na kacra, ani mini nemusi byt, jemu staci,aby ta kraska vonala po vanilke, a uz ma chut :)))
a takych,ktory nevedia svoje chute ovladat, je, zda sa mi, cim dalej viac.ani zakryvat to nechcu...vid niektori sefkovia :DDD a potom obtazovanie na pracovisku....:)))

thalys

brunca, odkial si prisla na to, ze
my muzi nechceme spravnu zenu atd. atd.
ja presne taku uz roky hladam a nejako ma to obchadza. az sa cudujem, ze kde su tie vsetky super zeny schovane.

janosik

baby, to zas nie je tak, ze sa hned na taku zenu muz musi vrhnut a znasilnit ju.
ale proste nieco tym davas najavo, a musis vediet co.
lebo aj ked to nevies, aj tak to davas najavo, len nevedomky a potom mas problemy.
ked si das minisuknu, tak to neznamena ze si lahka zena alebo kurva, ide o to, ze davas muzom znamenie, vyzyvas ich. chces aby mali zaujem. na tom ale nie je nic zle, len by to mal byt tvoj zamer a nie nahodny efekt.
ale ved vy to dobre viete, mi nehovor, ze ked si davas minisuknu (dobra predstava:))tak ti hlavou neprebehne myslienka typu: ako na mna budu muzi kukat? alebo nieco take
giv, nebud zla :)

karco

no tak moment. myslim, ze niekedy sa zeny naschval vyzivavo obliekaju aby vyprovokovali muza. nieco na sposob, "zahrizni sa tiger". inak pisete ako keby sa vam nepacilo ze sa muzi na vas pozeraju a obdivuju vasu krasu. k tym parfemom - mne sa paci na zene vanilkova vona. ked ju citim, tak sa urcite obzriem nech vizera akokolvek. a ked je este aj pekna tak mam hned na nieco chut.:))

giv

brunca, ale aj taki magori su medzi nami. takze ja volim prevenciu,lebo sa nemienim s takym magorom raz stretnut zoci voci! ale to je môj postup! takze nic si z toho nerob. to je chyba muzov,ze su taki, ale my ich nezmenime tym, ze same vieme, preco sa tak obliekame a preco nie.
janosik je muz a vidis, nie je to ziadny magor, ale potvrdil zmyslanie muzov.
zajtra nech ti dopadne den naj naj naj!!! budem na teba mysliet!

brunca

giv toto ma rozculuje,zena tym ako sa oblieka nedava najavo-vrhnite sa teraz vsetci na mna lebo to chcem!!! to by sme fakt museli chodit vo vreciach.jasne ze sa mozu popast pohladom.ale nie vsetci su taky magori-to musi mat v hlave stopku a normalne uvazovanie.

giv

janosik ma pravdu. raz bola jedna dievcina od nas znasilnena,a ten dotycny to vysvetlil tak, ze si myslel, ze to chce a patri medzi tie radodajky,tak si ju odchytil. vraj na to prisiel z jej obliekania. stale nosila mini a vystihy,tak siel bez problemov na vec. a ona chuda este panna! to vsetko kvoli rozmyslaniu muzov,ktori to beru tak, ze aj obliekanim im dava zena signaly,co chce.hmmm,vidis, ako dobre vedia rozumiet zene,ked im to vyhovuje. muz vlastnej zene nerozumie,ani ked mu to, co chce, hadze od rana o hlavu, ale ked sa jedna o...tak to si domyslia hned!
mudrucki su :)))