otazka pre muzov...

Príspevok v téme: otazka pre muzov...
brunca

Ahojte vsetci slusny muzi na fore.
Preco nechcete spravnu zenu-taku ktora je inteligentna,slusna,verna, zodpovedna,so zmyslom pre rodinu, zaroven pekna a nehlada v zivote ziadne vzrusenie ale pokojny zivot vo dvojici? Preco si neustale musite vyberat take,ktore vas len podvazdaju,klamu a nevedia vas ocenit? Preco sa bojite velkych citov a zacnete pred nimi cuvat, hoci po nich tuzite?
Bola by som rada keby mi to pomohli ozrejmit najma muzi ale ocenim akykolvek prispevok. Dakujem.

brunca

to uz zase ides giv? boze ty chodis spavat ako patrocna:-) ja nie-kde iny koncia ja zacinam:-))) nebojkaj ja sa o svoju buducnost nebojim.a mozno sa dobre vydam a nech si ma zivy ten moj :-) budem mat co robit s tym krdlom deti na ktore sa chysta :-)))
tak paaaa,giv.a hladaj daku pracu,ok?

giv

brunca,tak vies,ja ti ho nezavidim,ale prajem!!!!lebo viem,aky je pre nas dolezity taky vztah.a taky muzko,co sa snazi tak romanticky,nie tak eroticky hned na zaciatku. a pozicat mi ho nemusis,iba ak tak na rady do zivota,ked si uz tiez svoje prezil.
zajtra si to dobre vychutnaj,pozdravuj ho a dnes si dobre oddychni,aby si bola fit!
tesim sa,ako nam budes natesena davat energiu do zivota :)))
a ked mas uz dost prac.skusenosti,tak si urcite lahko najdes novu pracu.my tu mame problem aj s tym,ze je nedostatok prac.moznosti. zajtra si zavolam na niektore ponuky.
papapapapapapa

brunca

givus v praci ide o politiku a po volbach sa to vsetko meni,sef si zachranuje vlastny zadok a zachranuje si ho tak,ze ma stiahol so sebou.nevadi ta praca ma uz aj tak nebavila,ubijala ma psych. lebo su tam hrozny ludia-zavidia si aj spinu na tvari a zeru sa navzajom,ritolezka som nikdy nebola ani nebudem.to ma nemrzi vobec,najdem si cosi kreativnejsie, to neni pre mna byt zavreta v kancli.lebo hyniem. ja nedokazem pracovat v zenskom kolektive,ja si viac rozumiem s muzmi,aj ked to tak niekedy nevyzera :-) jaj milacik je uz porieseny-vela prace,unava. len vzdy ked sa neozyva sa trasiem ze som cosi pokaslala.
hej rok si musim podla zakona v praci dokoncit,ak nechcem sedkat v teplej base-pruzkovana mi nesekne :-)))
inak dobre giv ze si tam ten zivotopis nesla zaniest,este viac by ta to zdeptalo,lebo by si sa tesila ze mas pracu a potom adie. to by nebolo pre teba dobre a vzdy si zisti cosi o tej firme,lebo dnes su ludia vazne divny. no tak to si dlho doma.ja som vyskusala rozne robotky no ziadnu nie dlho, ale to je ako s chlapmi :-) vzdy zdrhnem alebo potrebujem zmenu? nebojkaj tento je urcite ten pravy. nepustim si ho ani za nic na svete.aj ked teba mam rada giv, nepoziciam :-)ale hrozne by som ti priala takeho dobreho,slusneho chlapa,co by sa o teba tak staral ako ten moj-dnes mi dosla do prace obrovska kytica,super co?!boze ako mi ju tie mrchy v praci zavideli :-)))

giv

moja,tak si vezmi mna,ja som doma 6 rkov!hroza,ze sa k tomu priznavam,nechcela som,ale to kvoli tebe.a sama 8 rockov,tak vidis,su na tom ludia aj horsie.
neboj,aj on ma pravo mat zlu naladu,vsak aj ty ju dnes mas.mozno zajtra mu budes mat moznost ty ukazat tvoju krasnu schopnost dvihat ludi,ako si vzdy mna. nebojkaj,bude ako bude,a bude dobre.zlepsite si vzajomne naladku, uvidis.
a co teraz?vypoved mas k poslednemu decembru?

brunca

no ja neviem giv,dnes je dost velmi cudny,ale dnes sa mi dari cely den v praci-inak mam vypoved !!! dalej doma...a potom on. takze tak giv.ale to je normalne v mojom zivote,ked si dovolim byt aspon na chvilku stastna tak to takto vzdy dopadne a vsetko sa riadne doserie.

giv

vies,uz cez vikend ma odradila kamaratka,vraj z tej firmy kazdy odchadza,ze tam maju pekny bengal a neporiadok,tak ze nevie,ci to bude dobre. a dnes,ked som bola v icm-job nieco vybavit,tak aj tam mi povedali podobne info.vraj vela ludi do 3 mesiacov prepustia alebo odidu sami.
tak som isla domov,a uvidim zajtra,co ako.
priniesla som si niekolko dalsich ponuk, tak popremyslam aj o nich.
a preco ta depka? NIEEE!!!! zajtra tacaka pekny den. skus M brat ako toho praveho,ze ste jeden pre druheho,a uvidis,budes sa (mozno...dufam) k nemu spravat inak a neodradis ho spravanim,z ktoreho nebude mat jasno,ci ho vobec chces alebo nie. lebo pre tvoju neistotu voci tebe sposobis,ze aj on bude citit neistotu voci sebe a prave preto sa mozu nase vztahy teraz takto koncit,ze to oni,muzi nevedia,ci sa s nimi len nezahravame. ake je to rozporuplne ale je to tak.my tu nasu neistotu prenesieme voci nim a smi si hadzeme slucku na vztah.
takze hlavu hore!!! naozaj ta lubi,viem to :)))

brunca

no neviem giv,chyta ma znovu pekna depocka. dnes mam cudny den, nanic. a ty ako? preco si nesla s tym zivotopisom???

giv

brunca,ahoooj!
to znamenalo,ze sa z toho dostanem neskor ako ty...a ty sa z toho dostanes skor ako ja!!
:)))))
neviem,kedy to presne bude,ale tebe prajem,aby sa to podarilo rychlejsie,ako si myslis.

brunca

kazdy nazor ktory sem ludia napisu, nas ovplyvni-prinuti nas aspon nad nim premyslat.a to je zaciatok vsetkeho,pozriet sa na svoj problem,na seba z ineho uhla. vypocut si nazory ludi na seba, no najlepsie tych co ta poznaju. budes prekvapena giv,ako ta vnima okolie. napr. o mne vsetci tvrdia ze som tazka pohodarka ze nemam ziadne problemy som stastna mam krasny a jednoduchy zivot.to len preto ze nedavam svoje pocity, boliestky navonok znat. malokto ma skutocne pozna,dokonca ani moja rodina nie. pozna ma len jedina osoba na svete, no a teraz uz aj vy:-) je jednoduchsie napisat svoje problemy uplne cudzim ludom, ktory nas nepoznaju a nikdy nestretnu,ako tym co nas poznaju, alebo si to o nas aspon myslia.
giv to si prosim ta kde zobrala ze som sa z toho dostala? nedostala ale sa o to denno denne aspon pokusam.

giv

ja si viem predstavit,ako ma vidis, slusny muz. ze sa tale iba obhajujem, preco som taka,a preco sa to uz neda zmenit.sme z ineho cesta - ty z toho sladsieho :))) a urcite tvrdsieho!
ved zo dna na den to nejde. som depkacka,ale kym som nebola az takato,tak som zazivala len to zle,sklamania. teraz,ked o nic nejde,tak uz sklamania nie su,ale vacsia apatia. fakt,cas rychlo leti,dufam,ze to postiham :))))
ale vazne,snazim sa! len tu, na nete ma to akosi viac podnecuje sa vyrozpravat a vystazovat.mozno aj to patri k zivotu!aspon si potriedim myslienky a urobim nejake zavery s pomocou vasich pohladov!
dakujem.zvlast je to cenne,ked nam takto pomahaju, poradia muzi,lebo ako zeny si casto pohundreme a pouznavame si vsetko mozne.ale mame tieto depky aj z toho,ze nam zlyhali vztahy a muzi nas len vyuzili, tak sa vase rady prevelmi cenia!