otazka pre muzov...

Príspevok v téme: otazka pre muzov...
brunca

Ahojte vsetci slusny muzi na fore.
Preco nechcete spravnu zenu-taku ktora je inteligentna,slusna,verna, zodpovedna,so zmyslom pre rodinu, zaroven pekna a nehlada v zivote ziadne vzrusenie ale pokojny zivot vo dvojici? Preco si neustale musite vyberat take,ktore vas len podvazdaju,klamu a nevedia vas ocenit? Preco sa bojite velkych citov a zacnete pred nimi cuvat, hoci po nich tuzite?
Bola by som rada keby mi to pomohli ozrejmit najma muzi ale ocenim akykolvek prispevok. Dakujem.

brunca

tak jasne ze to radsej nerobi aby si sa k nej priblizil :-) no tak to je jasne potom zenska smrdi ako...
dnes sa tu v praci so mnou nebavi ani klucka od dveri :-) sranda. akoze ma to netrapi dako to tu prezijem este hodku
ty inak co robis janosik,skus tak aspon vseobecne-ja som ekonomka.

janosik

ja sa v parfemoch vobec nevyznam, hlavne sa mi nepaci, ked je ta vona silna.
napr. nemam rad, ked moja zena skusi nejaky parfem (z avonu napr.) a potom vselijak divne vonia. potom sa k nej ani moc nepriblizujem, ale ona to vie tak to nerobi :))

brunca

tebe sa ake vone pacia janosik na zenach? mne sa nepacia take moc sladke,skor take tazke,korenene, sexi podobne ako muzske. no a ked sa to spoji s tou vonou tela...... tak je to najlepsie no nie???
zeny maju vo vseobecnosti radi ked muzi pekne vonaju.nemusia to byt nejaky prehnany metrosexualy co sa o seba prilis staraju,ale myslim ze vona urobi hrozne vela.

brunca

to ta to vazne tak rajcuje??? :-) chlapy vam fakt staci malo, ale vlastne aj mne-ked chlap brutalne pekne vonia-to mozem...uz mi viac netreba a hned na neho skocim... teda zas aby nedoslo k nedorozumeniu nie na kazdeho,to nie. ale ked vy muzi mate take bohovske parfemy,to nie ako my zeny.

brunca

preboha janosik nerob mi chute ze opriet o skrinu alebo stol :-))) to mas z tej kamasutry ci tantry?
neboj vsak je nenosim az taku aby mi bola vydiet cicina :-))) ja sa obliekam elegantne obcas ma to chyti-tak nahodim krasny kostymcek a ficim do prace. jasne stehna to je super...

janosik

brunca, kludne ukazuj, ale to ako vyzeras tiez nieco svedci o tebe. davaj si pozor, ako posobis na ludi, teda najma muzov. si sa stazovala, ze na tebe vidia len obal
asd, to myslis vazne tuto otazku? ved to je jasne, nie, jednak zene v minisukni vidiet stehna a nohy, dalej tym dava najavo nieco ako: muzi, chcem aby ste sa na mna pozerali, no a tiez sa clovek neubrani predstavam, ako by taku babu mohol niekde opriet o stol alebo skrinu a ...:))