otazka pre muzov...

Príspevok v téme: otazka pre muzov...
brunca

Ahojte vsetci slusny muzi na fore.
Preco nechcete spravnu zenu-taku ktora je inteligentna,slusna,verna, zodpovedna,so zmyslom pre rodinu, zaroven pekna a nehlada v zivote ziadne vzrusenie ale pokojny zivot vo dvojici? Preco si neustale musite vyberat take,ktore vas len podvazdaju,klamu a nevedia vas ocenit? Preco sa bojite velkych citov a zacnete pred nimi cuvat, hoci po nich tuzite?
Bola by som rada keby mi to pomohli ozrejmit najma muzi ale ocenim akykolvek prispevok. Dakujem.

karco

giv ved ty vzdy odides ked ja pridem. co mas proti mne? a muzom nie je hej. a ich reprodukcia je tiez obmedzena vekom.

karco

giv: takze ty mas po 30. no ale kopec zien rodilo po 30. dokonca si myslim, ze dnes je to skor normalne. a naslo sa dost aj takych co rodilo po 40. a myslim, ze na rizikovost tehotenstva po 30 sa mozes spytat gynekologa.
brunca: mas chlapa ani nie mesiac a uz chces mat deti? tak tomu hovorim rychlost.:) starka je vybavena, idem s nou zas piatok.
inak baby ako sa mate?

brunca

karco vitaj,starka je uz vybavena? si tu normal chybal.
hej mam 26 a co?do 30 najvyssi cas poriesit dake deturence. giv toto neni iba druhe stretko.vsak ja netvrdim ze sa to stane,ale stat sa to moze.
giv ked stretnes chlapa akeho mam ja,tak sa ta potom opytam-budes kaslat na vsetko co si si doteraz myslela ze urcite urobis alebo neurobis.vsak pockaj ako sa ti budem smiat- o chvilku.

giv

karco,si zlaty,vsak ma nasa brunca este casu dost...noooo,ale ak by tych deti malo byt ako futbalistov,tak to zase,aby stihala!
no,to nie,ale myslim si ze po 30 je vacsie riziko.a ja budem chciet rikovat so zdravim svojho dietata.

karco

jak tykaju bilogicke hodiny? vsak mas len 26. co sice neni najmenej, ale na deti si myslim, ze mas este trochu casu.
giv: akoze dotykali, co mas po 50?

giv

brunca,ja by som na druhom stretku nic podobne neriesila.na mna by si musel dlhsie pockat,aj napriek iskreniu.to ja by som fakt mala pocit,ze natrafil na zdeptanu chuderku,co dlho bola sama a tak mu da. ja nieeeee, fakt v tomto som asi ina,ale je mi to jedno,co mi tu hodia ostatni chlapi :P
tebe tikaju bio.hodiny? tak to mne uz dotikali! asi budem bavit susedovie deti :D alebo zeby :"((((((((
takze vsetko s rozvahou a hlavne dobrou naladou!

brunca

no tak tym ma hned vydesil :-) vraj aspon futbalova jedenastka:-))) no nehrozi zlaty moj.aj ked pri tom nasom iskreni sa to moze lahko prihodit:-))) mozno daco v tomto smere zajtra poriesime-mam ist k nemu :-) jaj giv vsak uz mi riadne nahlas tikaju biologicke hodinky.
tak ked sa ti paci moj zivotny smer giv,tak ma pekne nasleduj, jasne!!! lebo dostanes! a nieze svojim detom budes rozpravat pred spanim svoje depky:-)

giv

:-O krdel deti????
brunca,tak to sa mas na co tesit. doteraz sama a za chvilu taka kvocka mat :DDDDDD
normalne sa mi paci tvoj zivotny smer.uz si ta predstavujem s plnou narucou malych M a B :)))