otazka pre muzov...

Príspevok v téme: otazka pre muzov...
brunca

Ahojte vsetci slusny muzi na fore.
Preco nechcete spravnu zenu-taku ktora je inteligentna,slusna,verna, zodpovedna,so zmyslom pre rodinu, zaroven pekna a nehlada v zivote ziadne vzrusenie ale pokojny zivot vo dvojici? Preco si neustale musite vyberat take,ktore vas len podvazdaju,klamu a nevedia vas ocenit? Preco sa bojite velkych citov a zacnete pred nimi cuvat, hoci po nich tuzite?
Bola by som rada keby mi to pomohli ozrejmit najma muzi ale ocenim akykolvek prispevok. Dakujem.

slusny_muz

pre giv: Ja Ta asi nikdy tak nepchopim ako by som mal, neviem co si prezila, takze tazko Ti davat konkretne rady. Ale ja ked niesom stastny tak sa to snazim zmenit, som dost tvrdohlavy na to aby som dosiahol svoj ciel.
Tvrdis, ze sa z toho dostanes, ale nemas 15 rokov, to ti moze trvat roky a zatial sa budes trapit a depkovat. Vzdy je tazke spravit prvy krok k zmene a to nehovorim uz o vydrzi....

giv

hlavne,ze sa taky skvrnity pacis manzelke. to je zaklad. my si ta mozeme vymalovat ako len chceme...aj do ruzova :)) ked sa nam zapacis.
a ty takto casto na nete? rodinka ta netaha od monitora?

giv

slusny muz,
je to presne o tom. rady pocujeme kazdy den, aj s nimi suhlasime,vieme,ze prave to nam pomoze. uz chyba iba vlastna iniciativa pustit sa do toho.ved to je to, uz najmensi neuspech nas zrazi na zem,lebo hned nam vyskoci v hlave kontrolka "aha,nic ine sa ti nemohlo stat,ako to, ze znovu zlyhas! co si si myslela?ze ta caka nieco lepsie?" a to je faza,v ktorej sa stiahneme a bojime sa cokolvek urobit.cokolvek v nas prospech,lebo kazdy dalsi pad nas presvedci o tom,ze jednoducho nikdy nedosiahneme to, co chceme.normalny zivot bez minulosti a ze nikdy neziskame normalnu, zdravu sebauctu.
ale ja si uvedomujem, ze robit nieco musim.vnutornu silu nemam ziadnu, asi sa musim spolahnut na tu,co mi daju ludia,ktorym na mne aspon za mak zalezi.dufam,ze mi to pomoze sa trochu zmobilizovat a zacat si pomaly tu vnutornu silu vyrabat sama.
vsetko zalezi na nas,to je jasne nad slnko.ani nevies,ako tymito slovami pomaham niektorym mojim babenkam tu, na fore,v mailoch...dakuju mi, ale teraz som v neistote, ci mi aj veria :)))))
ja sa z toho dostanem,to viem isto.mozno neskor ako brunca,ale stane sa to.dakujem za povzbudenie,fakt sa nad sebou viac zamyslam.
este nam tu parkrat daj poriadnu nakladacku,a uvidis,ako sa preberieme a chopime cinu!!
:))))))))))))

tomas81

ja chcem presne taku zenu,aku si opisala.Ty si myslis ze muzi chcu take zeny co podvadzaju a pod.To nieje pravda,to len ti muzi chcu take zeny co ani sami nevedia co chcu od partnerky

slusny_muz

pre giv: Ja to vsetko pozeram len z dialky a neviem myslim, ze som na damu temu povedal dost. len ide o to ze asi takych rad ake som vam dal pocujete na kazdom kroku, takze vsetko je na vas a na vasom presvedceni a vnutornej sily. Kazdy si je strojcom svojho stastia...takze asi tak.

giv

nina30, presne tak je to...zial. verim ti aj tie pocity hanby.a tvoja posledna poznamka na zamyslenie pre chlapov je dobrá!! Skoda len, ze sa tu taky neukazu. Len nasi slusni muzi,ale na tych nie je ani skvrnka. co by sme si bez ich povzbudenia pocali?
a...slusny muz, ty si kde? velmi dobry tvoj postreh, ze mi treba zmenu prostredia. fakt, odchod by mi pomohol najlepsie. a to poriadne daleko z tejto klietky.
:))))))