otazka pre muzov...

Príspevok v téme: otazka pre muzov...
brunca

Ahojte vsetci slusny muzi na fore.
Preco nechcete spravnu zenu-taku ktora je inteligentna,slusna,verna, zodpovedna,so zmyslom pre rodinu, zaroven pekna a nehlada v zivote ziadne vzrusenie ale pokojny zivot vo dvojici? Preco si neustale musite vyberat take,ktore vas len podvazdaju,klamu a nevedia vas ocenit? Preco sa bojite velkych citov a zacnete pred nimi cuvat, hoci po nich tuzite?
Bola by som rada keby mi to pomohli ozrejmit najma muzi ale ocenim akykolvek prispevok. Dakujem.

janosik

ahoj asd, myslis ako brunca? no ma niekoho, ale neni si ista sama sebou a tak ma problemy, ako k nemu pristupovat.
on je z toho zmateny a tiez nevie na com je

asd

Hej, chodi s babkou po doktoroch. Brunca suhlasim s tebou, co si dakde napisala, ze je to romantik a dobry vnucik. Aj mne sa celkom pozdava. Dufam, ze teraz nebude chodit namysleny, lebo sme mu riadne pomasirovali ego.

brunca

sakra janosik teraz si ma zmiatol a neviem do ktorej kategorie patrim :-) to by si musel asi odskusat !-) ci som zaciatocnicka alebo pokrocila :-)))
ok ludia uz padam.ja si vas tu zas najdem.inak karco nepride az poobede,robi slusneho vnucika.

asd

Hej janosik, ozrejmi mi to. Lebo raz mi napise, ze ma priatela, ale teraz to vyzera tak, ze o ziadnom ani chyru ani slychu. Takze som z toho totalny magor teraz. Tak ma, ci nema?

janosik

tak uz chapem, preco ti bol taky nesympaticky. ked bol politicky dosadeny, tak to si viem predstavit
brunca, co vyzvedas? :) kamasutra je pre zaciatocnikov, pre pokrocilych je tantra

brunca

pcuj mala nestras ma?! nekaz mi radost! s priatelom?cez vikend? haha janosik obzrejmi jej to-tazka depka moja,ale uz je ok. a ty ako? vikend plny sexu co?
ludia ja len na skok o chvilku padam za kamoskou akoze idem na danovy urad :-))) idem na kavicku

brunca

dakujem janosik dakujem!!! no uz a ako inak by sa dopracoval tam kde bol??? vies ako sa tesim?! skodoradost najvacsia radost !!! uz ste prebrali so steffi tu kamasutru?aj si sa daco poducil? sa mi to o chvilku asi aj zide :-)

asd

No len aby si nedostala este vacsieho kretena ako je tento. A mohla by si prestat s tou "mladou". Tebe sa tiez nepacilo, ked som ta oslovovala stara, ze stara? S priatelom bolo dobre cez vikend?

brunca

nazdar mala,no sefko od volieb place :-) mali sme rano poradu, boze to bolo smutne,dojemny prihovor,to je ale dobry herec. pockaj musim si poutierat slzicky, luci sa so svojim tepluckym miestom. ma par krat pekne naplo. yes yes yes :-))) spravodlivost existuje!!! jaj aj som si kupila sampus len si tu nema kto so mnou pripit :-))) dufam ze budem mat nejakeho modela sefa,s chutnym zadockom :-)