Driclor

nnnn

tak ahojte.... kúpila som si, a aplikovala večer... neholila som si podpazušie pred tym aj viac ako 24 hodín preistotu... zuzic.. pre teba nelutujes ak si to kupis... vcera som si naniesla malo toho roztoku... a dneska.. ako zazrak... nepotila som sa vobec... a to dokonca bolo dneska pekné teplo :-) takze ani nerozmyslaj ak mas problem s potenim... ak chces tak sa kusok poponalhaj lebo hrozi ze ti to rychlo vykupia lebo na leto to vraj z pulov akoby zakaznici hrabali :-P stale ma to 200sk v prepocte a kusok ma to svrbelo vecer.... inak nepalilo ani nic... neviem kolko si toho nanasaju ine baby ked saim tam robia popaleniny... fakt len co najmenej som si tam toho dala... je to fajn pocit byt svieza cely den... a k tomu hliniku co to obsahuje.... hlinik obsahuje kazdy antiperspirant....NIE DEODORANT! antiperspirant je proti tvoreniu potu a prekrytie pachu, a deo je len na prekrytie pachu.... avsak nam ani len ten najsilnejsi antiperspirant nepomohol :-P takze tym co tu pisu ze ako to skodi a bla bla... je to pravda.. ale ked si vezmete ze po case to bude stacit nanasat raz za dva tri tyzdne... tak to mnozstvo sa vyrovnana s pouzivanim antiperspirantu... niekto si antipers. dava za den aj viac krat... a driclor staci davat raz za cas... a ani nebude mozno treba dodrzat ten "plan" ze prvych 10 ci 7 dni stale... takze drzim palce :-)

nnnanana

a este k tomu, ze pot sa musi dostavat z tela von a nedostava sa koli dricloru... je to tak ze ten pot sa dostava z tela vonka ale inou cestou... teda nie podpazusim... neznamena to teda ze sa poti niekto viac na inych miestach....

nnnanana

tak ako som tu vela krat citala ten driclor rozhodla som sa ze si ho kupim... vcera som ho pouzila prvy krat a je to nieco neuveritelne.... dnes som sa uz vobec nepotila a ani ma to nepalilo.. len kus akoby pichalo... nanasala som si to bez toho aplikatora (gulicky) cize len som to otvorila a naniesla som si prstom kusok tej vodicky... faktz malilinky kusok.... som nenormalne vdacna, ze som si to kupila a pomohlo mi to .. pred tym to bolo nieco strasne.... kupila som to v lekarni za 6 eur a 4 centy... bez problemov sa to uz da dostat v hopcijakej lekarni... vyroba ... bola pozastavena... a aj to nie z toho dovodu zeby tam bolo nieco nebezpecne ale preto lebo nemali letaciky v slovenskom preklade.... uz je to tam prilozene a vratilo sa to na pulty.... takze drzim palce hocikomu kt ma taky problem a nech nevaha ani sekundu a zbehne hned do lekarne co najskor... neolutujete.... stoji to zato.... fakt aplikujte na pokozku len minimum a len na tu plochu kde rastu chlpky v podpazusi....

zuzic

ta sak ona hovori ze jej to pomaha...no ona ma penazi naozaj vela...a dava aj na vacsie debiliny...posledna veta ma nieco do seba...ja neviem teda...necham si prejst hlavou...idem spat papa

Denzl

rok ???
a nic?Ziadne zlepsenie??
Ved to by malo zabrat po par tyzdnoch.
Téda........no dik .
Trepat tolko penazi do niecoho co obsahuju aj obycajne antiperspiranty....
Zuzik......niekomu uskodi 2 deci alkoholu a niekomu nie.
Je to inividuálne u kazdeho inak.
Ale tak ci tak to v podstate skodi.
Netreba pozerat prilis reklamu...
Ked si tak vezmes......slovo reklama sa sklada z re-klam-a.
re-klamna.

Denzl

zuzik- ten hlinik akurat spravi to,ze zanesie pory potnych zliaz a neriesi problem.
Po case sa ti moze zapalit podpazusie a je to bolava zalezitost.
Pot ako taky......sa musi dostavat s tela von.
Ak je to vacsi problem........je potrebne to radsej riesit s lekarom.