Driclor

suns

no aby ti fungoval, musis si vyhradit taky tyzden, cize ked si sa vcera alebo dnes holila, radsej pockaj dozajtra, aby sa ti neposkodila pokozka... aplikuj si to az ked si pojdes lahnut do postele - kvoli tomu, aby si sa uz nenamahala a nepotila sa ! musis sa umyt minimalne 2 hodiny predtym ako pojdes do postele.. potom si to natri a uz len spi :P a rano zmyjes v sprche ! a na 1.krat setri - budes mat akoby cervene flaky na pokozke - akoby spalene.. ale tak to ma byt (aspon ja som to tak mala) ved teraz je aj tak chladnejsie, takze tielka nosit nebudes :)

driclorrrr

idem pouzit dnes driclor prvykrat..nechce sa mi citat vsetky komentare,mozno uz to bolo napisane..ale mam to teraz pouzivat vecer den pred spanim,tomu rozumiem,ale nemam si holit podpazusie 24hod pred aj po pouziti.tak teraz sa nemam holit cely tyzden? poradte

suns

ja aj ked som si dala len trosku, aj tak to pekelne skriabalo :) inak da sa to aplikovat aj na nohy? (len na slapy? ) diky babulky !

zuzic

suns pred dvoma tyzdnami som ho kupila za 7,5€. to pichanie je aj naozaj od toho kolko nanesies, najskor skus len trochu dat na ruku o potriet podpazusie mozno bude stacit a nebude pichat

suns

je momentalne aj bez predpisu dostupny? A kolko evri ? Dakujem :) /mne ucinkoval, len to pichanie je neznesitelna :/ ale ide leto, tak idem do toho ! /

matamata

denzl ale driclor ti nezastavi potenie, len zmierni..ani mne nestaci obycajny deodorant..proste niektori ludia sa potia viac ..ale to neznamena ze musim smrdiet...