s orbitrekom do plaviek

Príspevok v téme: s orbitrekom do plaviek
majolenkkka

táto téma je pre všetky ženy/dievčatá/slečny, ktoré pouzívajú toto zariadenie, tak hneď na úvod píšem, aby ste sem neprispievali tie, kt. nemáte žiadne skúsenosti, alebo máte nejake debilné poznámky. ďakujem.

leto sa pomaly blíži, a ja soms a rozhodla zakúpiť si orbitrek. bola by som rada aby ste sem písali svoje úspechy, koľko sa vám podarilo schudnúť ( najmä v cm), koľko chcete schudnúť, ako dlho cvičíte, akú vzdialenosť pri tom prejdete pri tom jednom cvčiení, nejake vaše tipy a triky. ja mám 19 rokov, nosím veľkosť 42, niekedy nohavice 44. tento rok maturujem, a na matury ( polka mája) som si kúpila naschvál menší kostímček, aby som mala motiváciu chudnúť. treba mi dať dole tak cca 3 cm z bokov a 2 cm zo stehien, samozrejme by som bola rada ak by toho šlo dole viac. priebežne vám budem písať akos a mi darí, a bola by som rada ak by ste sa do tejto témy zapojili aj vy. ďakujem :)

meForMe

majolenkkka to ja v dobrom s tym vyhovaranim:) no ja uz som dva dni necvicila mam kramy a je mi strasne zle..
inak moje miery cca:
prsia:87
pas:65
boky:95
vazim 65kg a meriam 180..

bara017

ja nemeriam miery, nikdy to nevydrzim dlhsie ako dvakrat:) vzdy sa na to po tom vykaslem.. pre mna je taky indikator oblecenie.. najlepsi je pocit ked citim ako su mi zrazu jeansy ktore som ledva zapla volne, to mam rada:)) ale mozem sa pomerat a napisem sem.. tiez si dam dneska aspon 45minut na orbitreku, lebo som tooolko kolacov pojedla ze dovidenia:(

majolenkkka

meForme : to vazne nie su vyhovorky, vela toho je, + na prijmacky sa ucit ( pravo) niekedy vazne mam cas co i len spat, no ale ved uvidis buduci rok na vlastnej kozi :)

inak sa mi vyborne dari, dnes som dala 40minut, a prisla som na to ze najrychlejsie, a najlepsie mi to ubehne ked si pustim cez mp3 stare vypalovacky :)

inak mohli by ste sem napisat svoje miery a ake by ste chceli dosiahnut? moje su:
prsia:90
pas, v najuzsom mieste: 78
boky:95
zadok:102
stehno v najhrubsom mieste, cize tak pod zadkom:63
lytko: 37

do tych matur by som chcela ten 1-2 cm zo stehien a 2 cm z bokov. a potom dalej, nemam urcene ze do kedy, budem cvicit az kym sa tak nestane, tak cca 7 cm dole celkovo bruska, bokov stehien. ale to bude trvat dlho, no ja si pockam :)

bara017

meForMe: no neviem ako to je potom s tymi kaloriami:) mne tam ukazuje CAL mozno ty mas Kcal to sa nejak lisi, ale neviem presne v com:D

a s tym casom som na tom nastastie lepsie, mam casu cvicit, som uz na vyške a je to pohoda hlavne tento semester:))

drzim Vam palce baby aj v chudnutí aj na matury:)

des

chcem sa k vam pridat,mam vysku 168 a vahu 68,strasne,sproste sviatky.skusim hodinu alebo pol kazdy den,potom napisem

sikaaa

meForMe: noo ucenie na matury je hruuza, ver tomu ze clovek niekedy fakt nema ani tu pol hodinku :) ja som maturovala pred rokom, posledne dva mesiace som sa denno denne ucila, vonku som bola len cestou zo skoly a do skoly :(

niezeby som sa cely cas len na matury, ale vtedy sa uzatvarali znamky a strasne nas v skole nicili... a ked som sa v noci doucila, uz sa nedalo niekam von cvicit...

ale pokial ma majolenkkka doma ten orbitrec, tak je to super, vecer pred spanim si zacvicit, to je super odreagovanie po tom hroznom uceni :)

drziiiim palce :) vsetkym chudnucim :)

meForMe

majolenkkka achoj..noo,nevyhovaraj sa:))ja mam tiez veela ucenia aj ked maturujem az buduci rok,ale tu polhodku denne si na nejaku tu aktivitu treba najst..drzim palce,ved vzdy ked ta opusti nadsenie tak prid sem,my ta povzbudime:))

majolenkkka

ach normalne ma tak navnadujete len robit nieco a cvicit, ale vela sa mi treba ucit na matury a prijmacky a tak :( tak ja dufam ze to s tym orbitrekom pojde :) dnes som dala 25 minut, ale viac som uz nevladala, to som odpadavala az, ale snad to pojde lepsie kazdy den...s om sa rozhodla ze si budem cas postupne zvysovat a ni tak naraz ako dnes. tak po dvoch minutkach :) uvidime co to spravi :)