nevera a hádky

Príspevok v téme: nevera a hádky
relax

Chlapovi, ktorý bol svojej žene neverný a tvári sa, že je to všetko kvôli nej, lebo ona vraj zlyhala ako žena,myslíte, že by sa mu mala dat šanca? Ja som to urobila, aj som mu povedala, že on zlyhal ako chlap,ale tie hádky už aj kvôli maličkostiam sú vyčerpavajúce.O tom že sa ma nechce ani dotknúť, ani nevravím. On by to chcel vydržať v takomto vzťahu aspoň do konca roka, potom asi pôjde robiť vonku.Prečo si tú neveru nechce pripustiť? Rada by som si prečítala názor nejakých mužov.

relax

To, že zlyhal ako muž, som mu povedala až dnes ráno, keď ma k tomu vyhecoval. Teda takmer tri mesiace po jeho priznaní sa. Vtedy sa naozaj priplazil, a chcel byť len so mnou, ale potom sa šiel poradiť či pochváliť(naozaj neviem)mamke a tá mu "otvorila" oči. Odvtedy sa takto nenormálne správa. Ako by to ani nebol on.

brunca

ano suhlasim s ostatnymi nazormi. je to ako ked zacnes jest svoje jablko a potom ti z neho odhryzne niekto iny,neviem ako ty ale ja do takeho jablka viac nezahryznem,lebo sa mi to hnusi a urcite ho nedojem ale vezmem si ine,krajsie a chutnejsie. ved ta uplne zotrel,viem si predstavit aku mas teraz sebadoveru a ze sa ti v hlave tocia tisice otazok, premyslas kde si urobila chybu,ked si mu dala vsetko,alebo si sa o to aspon snazila.muzi su taky,od prirody,nedokazu byt verny jednej zene,mozno sa najdu vynimky,prave taku sa snazim najst aj ja,ale musim ti skazit iluzie,zatial marne.podla mna je to najvacsia zrada od muza.a ked si mu povedala ze zlyhal ako muz,tak sa ani necudujem ak bude hladat inu zenu, pri ktorej sa bude citit ako skutocny muz,ktora to oceni. ma to zmysel,ked sa len hadate? o com to je?ved tam uz ani laska byt nemoze,ked sa ta nechce ani dotknut. to chces byt za kazdu cenu s nim?to si vazne taka zufala? sa pred nim preboha neponizuj,potom to bude robit stale ked bude vediet ze sa k nemu priplazis s prosikom,len aby ostal s tebou.taku hlupu zenu potrebuje. prepac za tvrde slova,ale je to tak,dufam ze sa preberies.musis mat rada samu seba,mne to po tomto zazitku trvalo sice velmi dlho kym som si uvedomila,ze nie ja ale on bol na chybe a ze pre mna nebol ten pravy a nemohol ma milovat ked toto urobil.no u mna to bola mozno dvojnasobna bolest pretoze ma podviedol s mojou najlepsou kamaratkou.sila co!!!a to mi ver ze to svinsky boli ked ti ublizia dvaja ludia ktorych na svete milujes najviac.

*8**

Už len to,že on podviedol a obviňuje teba je na zamyslenie...Pravda býva niekde uprosted.Nechcem Ti kazit ilúzie ale keby o teba naozaj stál tak sa pred tebou plazí a zahrňuje ťa neustálou pozornosťou a láskou.Pretože by ho mrzelo,čo sa stalo,oľutoval to a snaží sa zachraniť vzťah.Ale ten tvoj pravý opak je apatický ,nespáva s tebou....vratil sa ale jeho duša nie je s tebou.Zamysli sa ,či to naozaj stojí za to sa takto trápit.....?

relax

Raz, som to už urobila, hodila som všeto za hlavu, ale nepreniesla som sa cez to, že sa stretávajú a on je HAPPY. Robia spolu v podniku, všetci to tam o nich vedeli.Po určitom čase v depke, som sa mu vyrevala do telefónu, že chcem aby sa vrátil. Prišiel, ale odvtedy je to len ako medzi spolubývajúcimi. Nič viac.Asi by som sa s tým lepšie zmierila, keby som si aj ja našla nejakú spriaznenú dušu.Som teraz veľmi precitlivelá, všetko ma rozplače.

brunca

prepac ale je to somar.preco si s nim?preco sa takto ponizujes? to chces byt s nim za kazdu cenu?ved sa k tebe sprava ako k handre a nechapem na co je s tebou ked sa ta ani nedotkne,tiez som to zazila ale nikdy by som mu nedala druhu sancu akokolvek by som ho milovala. muz ktory ta podvedie a zradi raz to urobi znovu,tomu ver. to ze to urobil znamena len jedno,ze ta nemiluje a si ta nevazi ako zenu ani ako cloveka. vykasli sa na neho,mas predsa nejaku svoju hrdost,nie? a urcite niekde na teba caka muz co si ta zasluzi. prepac ja viem ze si chcela nazor muza,ale aj zensky pohlad na vec sa moze niekedy hodit. tak otvor oci a bez.