nevera a hádky

Príspevok v téme: nevera a hádky
relax

Chlapovi, ktorý bol svojej žene neverný a tvári sa, že je to všetko kvôli nej, lebo ona vraj zlyhala ako žena,myslíte, že by sa mu mala dat šanca? Ja som to urobila, aj som mu povedala, že on zlyhal ako chlap,ale tie hádky už aj kvôli maličkostiam sú vyčerpavajúce.O tom že sa ma nechce ani dotknúť, ani nevravím. On by to chcel vydržať v takomto vzťahu aspoň do konca roka, potom asi pôjde robiť vonku.Prečo si tú neveru nechce pripustiť? Rada by som si prečítala názor nejakých mužov.

crazynka:)

No je to ozaj za hlavu chytene, manzel by sa mal spamatat a nie este vyvolavat hadky. Ved predsa on je ten kto to pokaslal, aj ked pise, ze ako zena si "vraj" zlyhala..... Ale to je ako ospravedlnenie?!? Mal by otvorit oci a zistil by, ze spravil fakt chybu....on si tu neveru asi ozaj nepripusta. Vydrz to, hadam sa najde nejake riesenie, aby si bola zase stastna.

relax

Marianka, mas pekne meno. Tusim (teda presne neviem), ze aj moja sokyna by sa mala takto volat. Ale nic v zlom. To som sa len chcela trochu zasmiat. A ja pevne dúfam, že ked moj syn spravi taketo nieco, tiez budem mat odvahu na to, aby som mu vylepila a ukazala, kde je sever.Ale hadam to nebudem musiet spravit, i ked clovek nikdy nevie.

brunca

aky mas vztah so svojou svokrou??? mam pocit ze mu dava rozumi a stve ho proti tebe,ked so vsetkym chodi za nou, nemiesto toho aby to s tebou riadne prediskutoval.to je super ze byt je tvoj tak ho vykopni nech si ide k mamicke alebo k tej....

riska

No ja si myslim, ze je to uboziak, prepac, ze to tak pisem. Tak on ta podvedie, ty mu das sancu a on sa este hra na urazeneho a uduteho. Na jeho mieste by som dakovala Bohu, ze mam taku tolerantnu manzelku, co dokazala odpustit taky obrovsky preslap!!!!!

slusny_muz

Ja byt jeho mamkou, taku mu slahnem, nech sa zobudi. Prepacte, za take vzplanutie.....Niekedy mamminy su hrozne naviazane na svojich synackov. Aj kebz niekoho zabil pred jej ocami, tak ona by ho branila, ze to on nebol.

marianka

PRE VŠETKÝCH........
Čo sa týka majetku všetko ide na polovicu Od 1.1.2005 vyšiel zákon o bezpodielovom vlastníctve.V prexi to znamená to, že by sa manželia museli o všetok svoj majetok deliť, no a ak majú deti tak je to nie na polovicu,ale na každého člena,pokiaľ nedovršil 18 rokov, alebo ak navštevuje ešte nejakú školu....No a ak ti môžem poradiť, tak nikdy sa nedávaj dokopy len pre deti, to nemá význam...Nevera sa odpustiť dá, len ak ho máš ešte rada a chceš o tú lásku bojovať....Ale ak je to tak,že sa ťa už ani nedotýka, tak to jednoznačne ukonči, lebo toto nemá význam...A nečakaj až na to kým on bude chcieť odísť do zahraničia...Nezabudni, že o rozvod musí požiadať on,aby súdne trovy a poplatky išli z jeho vrecka...Prajem ti všetko dobré...Mysly na to,že všetko zlé je na niečo dobré.Možno na teba ešte len ten pravý niekde čaká....

relax

fuu, vy ste to tu roztočili. Nestíham to an čítať. Máte pravdu v tom, že je to slaboch a ... . Aj teraz po raňajšej hádke, si všetko šiel prekonzultovať k maminke. Ja od neho chcem, len to, aby si uvedomil čo spravil, a aby sa začal správať tak ako sa má normálny manžel. Len on to nechce pochopiť. Je však veľmi , veľmi , veľmi tvrdohlavý a keď sa zatne, tak mu to trvá straaašne dlho, kým sa znova dostane do normálu. A ja čakám na zázrak, alebo možno na sladkú pomstu, keď to bude najmenej čakať. A na byt nemá po právnej stránke nárok. To som si už zistila, až natoľko hlúpa nie som a aj keď ho milujem.