nevera a hádky

Príspevok v téme: nevera a hádky
relax

Chlapovi, ktorý bol svojej žene neverný a tvári sa, že je to všetko kvôli nej, lebo ona vraj zlyhala ako žena,myslíte, že by sa mu mala dat šanca? Ja som to urobila, aj som mu povedala, že on zlyhal ako chlap,ale tie hádky už aj kvôli maličkostiam sú vyčerpavajúce.O tom že sa ma nechce ani dotknúť, ani nevravím. On by to chcel vydržať v takomto vzťahu aspoň do konca roka, potom asi pôjde robiť vonku.Prečo si tú neveru nechce pripustiť? Rada by som si prečítala názor nejakých mužov.

*8**

Tak to sa snažíme asi všetci....A teraz sa skús vcítiť do role diskutovaného muža.Ako by si to riešil Ty ? Ale pripustime,že si s tej ženskej trošku mimo :)

brunca

ok,toto su vsetko len nase nazory,niektore mozno drsne.my skutocne nevydime do tvojho vztahu, mozme sudit len z toho co pises sama.sama si to budes musiet aj vyriesit nikto to nevyriesi za teba.a riesit to budes musiet.to musis sama vediet a hlavne citit ci ti ten muz stoji za to.fakt ti drzim palce.

slusny_muz

pre *8**:
Ja si myslim, ze on to nepochopi aj keby bol vonku niekolko rokov. lebo to ako sa teraz sprava ku svojej zene, hvoori o tom, ze ju vobec nemiluje. Vzdialenost akuratak spravi to, ze na seba casom zabudnu, ale zas na druhej strane emocie opadnu a budu viest normalny dialog.
N

brunca

mas to dievca tazke.so sa v tom pekne zamotala.ten chlap je riadny sviniar,snazi sa s tebou psychicky manipulovat a podla mna to ma celkom fajn premyslene.no a to mu moze zozrat len jeho mamicka. ked je tam dieta tak zena sa to vzdy snazi zachranit ale zas,chces mat takyto zivot???myslim ze aj vasmu dietatu to moc nerobi dobre ked sa hadate.viem ze by to bolo tazke odist od neho aj s dietatom,ale bolo by to najlepsie riesenie. myslim ze pan manzel ti narobi este velke problemy pri rozvode a bude ti chciet dieta vziat.zacni sa pripravovat a akosi skus pozistovat svoje moznosti-ci mas kam ist atd.drzim ti palce,tak daj vediet ako pokracujes.
inak este suhlasim s nazorom slusneho muza,asi jednineho na svete.

slusny_muz

No ved asi kazda zena by sa spravala rovnako ako Ty, keby ze ho stale miluje. Len treba nabrat trochu sebavedomia a spravit zo seba silnu zenu. Lebo takto si bude robit co chce s Tebou.

*8**

pre Slusny_muz:Ano viem o čom vravíš.Ale je to podľa mňa najlepšie riešenie.Ako ked sa budú denno=denne urážať a obchádzať.Je evidenté,že ho to zasiahlo citovo a teraz stále o tom preýšľa,čo by bolo keby....viem si to predstaviť.Ale pokiaľ neodíde neuvedomí si aké šťastie má doma.Všetko potrebuje čas,nič sa bohužiaľ nadá unáhliť.

relax

On by sa aj chcel aj nechcel rozviesť. O syna sa teraz tiež snaží postarať, možno pre prípad, že keby došlo k rozvodu, aby sa mohol obhájiť, že ako sa on o neho staral, aj raňajky mu robil atď.Nie je jednoduché udžať rozhovor na normálnej úrovni, keď sa povie niekedy niečo, načo nemáme spoločný názor. A hlavne nechce aby som zaťahovala do toho ju. Lebo on vraj už nič s ňou nemá. Teraz sa správam asi ako hysterka, a to som si myslela, že som introvert, nehádavý typ, flegmatička. Ale toto zo mňa spravila tá udalosť.A navyše aj žiarlivku a veľkú!